Pilarki tarczowe

Pilarki tarczowe Bosch Blue, Bosch Green, DeWalt to jedne z najpopularniejszych elektronarzędzi używanych do obróbki drewna. Są zarazem jednym z najniebezpieczniejszych narzędzi budowlanych, a to ze względu na duże oraz często nie osłonięte i szybko wirujące ostrze. Przeznaczone są do wzdłużnego lub skośnego cięcia tarcicy lub fryzów. Popularnymi markami produkującymi tego typu narzędzia są Black and Decker, Modeco oraz Skil.

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

 1. -22% Pilarka tarczowa Einhell TH-CS 1200/1 4330936
  27750
  Dostępne

  Normalna cena: 233,48 zł

  Special Price 182,40 zł

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Pilarki tarczowe – precyzja cięcia drewna

Wydajna, bezpieczna i dokładna obróbka drewna wymaga użycia odpowiednich elektronarzędzi. Jednymi z najczęściej stosowanych urządzeń są pilarki tarczowe. Wyposażone w efektywny silnik i solidnie zamocowaną tarczę, znajdą zastosowanie nawet podczas najbardziej wymagających zadań budowlanych. Proste i precyzyjne cięcie drewna zapewnią Ci urządzenia dostępne w sklepie budowlanym online . Wybierz przecinarkę, która sprosta Twoim wymaganiom!

Przecinarki tarczowe do zadań specjalnych

Pilarki tarczowe znajdujące się w ofercie marketu budowlanego online to urządzenia, które doskonale poradzą sobie z przecinaniem elementów drewnianych. Elektronarzędzia mogą być stosowane zarówno do wydajnego i precyzyjnego cięcia desek podłogowych, desek na deskowanie, blatów kuchennych, słupków ogrodzeniowych oraz materiałów drewnopochodnych, w tym płyt OSB.

Klientom poszukującym solidnych i trwałych elektronarzędzi, proponujemy rozwiązania znanych i cenionych producentów. Wśród nich znaleźć można m.in. pilarki tarczowe Boschi pilarki tarczowe Black and Decker. Wybrane pilarki, to solidne i trwałe narzędzia, które podniosą komfort, wydajność i precyzję prac w na budowie, w stolarni czy w przydomowym warsztacie.

Dobór odpowiedniej pilarki

Ze względu na konstrukcję, pilarki możemy podzielić na kilka rodzajów. Jednym z nich są pilarki tarczowe ręczne działające podobnie do pił ręcznych. Podcinanie drzwimożliwe jest dzięki wirującej tarczy. Przy zakupie pilarki należy kierować się typem zastosowanego ostrza, które decyduje o efekcie końcowym obróbki. Powinno być ono nie tylko ostre, ale i stabilne, by zapewnić maksymalną precyzję cięcia. Przydatnymi funkcjami pilarek tarczowych są: regulacja głębokości cięcia, możliwość cięcia pod kątem czy przyłącze do odsysania pyłu.

Urządzenia dostępne w internetowym sklepie budowlanym, w tym pilarki tarczowe Bosch i Black and Decker, zapewniają szybkie i dokładne cięcie drewna. Wszystko za sprawą wysokiego momentu obrotowego i dużej prędkości pracy pilarek ręcznych. Sporym atutem łagodnych w rozruchu i cichych w pracy elektronarzędzi są ich kompaktowe i ergonomiczne kształty, gwarantujące wygodną pracę oraz blokada chroniąca przed niekontrolowanym uruchomieniem. W zestawie pilarek elektrycznych znajdują się standardowo:  tarcza tnąca, zderzak równoległy, króciec odsysający, klucz imbusowy i rękojeść. Sprawdź ofertę przecinarek tarczowych!

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości