Tarcze szlifierskie

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

 1. -27% Ściernica do szlifowania metalu 115X6,0X22,23 mm wypukła marki MODECO-FLEX MN-68-921
  4816
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 3,61 zł

  Special Price 2,64 zł

 2. -23% Ściernica do szlifowania kamienia 115X6,0X22,23 mm wypukła marki MODECO-FLEX MN-68-951
  4830
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 3,10 zł

  Special Price 2,39 zł

 3. 28319
  Dostępne

  Normalna cena: 20,92 zł

  Special Price 16,34 zł

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

Tarcze szlifierskie do metalu i kamienia

W zależności od elementu, który chcesz poddać obróbce, w budowlanym markecie internetowym StukPuk wybierzesz odpowiednią tarczę szlifierską. Znajdują się tutaj ściernice do kamienia, a także metalu. Sprawdź, która z nich będzie pasowała do Twojej szlifierki oraz pracy, którą chcesz wykonać.

Tarcze szlifierskie – rodzaje

W ofercie sklepu internetowego StukPuk zostały zebrane rozmaite akcesoria do elektronarzędzi, poszerzające ich funkcjonalność. Za pomocą odpowiednio dopasowanej tarczy szlifierskiej będziesz mógł wykonać szereg czynności związanych z obróbką materiałów. Za ich pomocą wygładzisz kamienie czy też oczyścisz metalowe powierzchnie z rdzy. Jakiej ściernicy potrzebujesz? Dopasuj ją do swojej szlifierki kątowej lub innego elektronarzędzia, zwracając uwagę na rodzaj mocowania, średnicę, liczbę obrotów na minutę, a także typ rodzaju roboczego. Również materiał, z jakiej jest wykonana, będzie miał znaczenie, podnosząc jej trwałość oraz efektywność.

Jak działają ściernice do szlifierek kątowych?

Tarcze szlifierskie mają specjalnie przystosowaną powierzchnię ścierającą, która umożliwia pozbywanie się nierówności, a także warstw, drzazg i zadziorów ze szlifowanych elementów. Odpowiednio dobrane posłużą Ci do odnawiania metalowych i kamiennych elementów wykończenia czy konstrukcji. Ściernice podpięte do wybranego elektronarzędzia umożliwiają szybkie oczyszczenie powierzchni oraz wygładzenie ich – w zależności od ich przeznaczenia. Za ich pomocą wykończysz daną powierzchnię, przygotowując ją do dalszej obróbki – np. malowania czy impregnacji. Dopasowaną do swojej szlifierki kątowej tarczą będziesz mógł oczyścić kamienne i metalowe elementy.

Charakterystyka ściernic szlifierskich

Tego rodzaju asortyment do elektronarzędzi został wykonany tak, abyś bez trudu mógł pracować z elementami nawet z najtwardszych materiałów. Tarcze szlifierskie są najczęściej wytworzone z elektrokorundu, dzięki któremu ich powierzchnia robocza ma zdolność do ścierania wierzchniej warstwy, znajdującej się na przedmiocie kamiennym lub metalowym. Artykuły do elektronarzędzi z pewnością przydadzą się nie tylko w warsztatach samochodowych i przemysłowych, ale również amatorskiemu majsterkowiczowi. Odpowiednio dobraną ściernicą szlifierską pozbędziesz się rdzy z metalowego płotu czy też wygładzisz kamienna murek. Sprawdź resztę akcesoriów do elektronarzędzi, która znajduje się w StukPuk.pl.

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości