Mieszadła uniwersalne

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

 1. -29% Uniwersalne mieszadło 80 mm 5-10 kg Modeco MN-79-040
  2263
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 8,48 zł

  Special Price 6,10 zł

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Mieszadła uniwersalne do mieszania zaprawy i nie tylko

Do mieszania zapraw murarskich i klejowych, tynków strukturalnych, a także farb i mas izolacyjnych wykorzystasz mieszadła uniwersalne. Zamontujesz je na mieszarce lub wiertarce. Sprawdź, jak wybrać właściwe.

Do czego służą mieszadła?

Mieszadła to części mieszarekelektronarzędzi używanych podczas wykonywania szeregu prac budowlanych i remontowych. Można je podłączyć także do wiertarki, uzyskując ten sam efekt. Wykorzystuje się je m.in. do mieszania zaprawy bądź ujednolicania konsystencji farby malarskiej.

Mieszadła – jak wybrać rodzaj?

Wariant mieszadła dobiera się do rodzaju zaprawy. Pod uwagę należy wziąć m.in. jej gęstość. Jeśli jest znacząca, powinieneś wybrać mieszadło wirujące od dołu ku górze. Z kolei do zaprawy bardziej płynnej idealne będzie mieszadło wędrujące z góry na dół. Ponadto wyróżnia się mieszadła przeznaczone do konkretnych prac, np. do mieszania farb, w tym emulsyjnych, akrylowych, dyspersyjnych oraz bejc.

Mieszadła uniwersalne – charakterystyka

Mieszadła uniwersalne wyróżnia to, że nadają się do prac z materiałami zarówno o małej, jak i dużej lepkości. Dzięki nim zmiksujesz farby, kleje, zaprawy, tynki i różnorodne masy. Przydadzą Ci się także do mieszania materiałów sypkich. Zapewniają mieszanie szybkie, równomierne i skuteczne. W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje mieszadeł uniwersalnych, dzięki czemu bez trudu dopasujesz element mieszarki do swoich potrzeb. Mieszadła uniwersalne prętowe nadają się do miksowania mas o różnych wagach – zawsze zwracaj uwagę na specyfikację danego elementu. Jedne poradzą sobie z wagą materiału do 9, inne aż do 16 kg. Cechują się odmiennymi długościami mieszadła, np. 400, 450 lub 600 mm. Zakończone są uchwytem sześciokątnym bądź uchwytem SDS+.

Mieszadła uniwersalne dostępne w ofercie sklepu StukPuk

W naszej ofercie dostępne są mieszadła uniwersalne prętowe takich marek, jak Graphite, Modeco czy Yato. Zamiast mieszadeł jednoczęściowych możesz wybrać mieszadła dwuczęściowe. Znajdziesz tu mieszadła odpowiednie do regularnej pracy przy małej i dużej lepkości materiałów, czyli mieszania mas o wadze od 0 do 10 kg. Jeśli potrzebujesz narzędzia, które poradzi sobie z masami o większej lepliwości, wybierz mieszadło sprawdzające się do materiałów o wadze od 15 do 25, a nawet od 10 do 30 kg.

Przejrzyj naszą ofertę i znajdź mieszadło uniwersalne, które posłuży Ci przez długi czas oraz umożliwi wykonanie wszystkich zaplanowanych prac. Pamiętaj też, by sprawdzić stan mieszarki oraz wybrać właściwy materiał. Niezbędna może się również odzież ochronna. Produkty te bez trudu znajdziesz w asortymencie sklepu StukPuk.

 

 

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości
 • Random