Groty wkrętakowe

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

 1. 4996
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 1,15 zł

  Special Price 0,92 zł

 2. 4999
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 1,21 zł

  Special Price 0,97 zł

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

Groty wkrętakowe do efektywnego wkręcania

Groty wkrętakowe, zwane końcówkami wkrętakowymi, to akcesoria do wkrętarek lub wielozadaniowych narzędzi elektrycznych. Na rynku dostępnych jest wiele typów końcówek, które pozwalają na wykonanie rozmaitych prac remontowo-budowlanych. Jeśli zastanawiasz się, jakie z nich wybrać, zajrzyj do oferty sklepu StukPuk.pl!

Jakie rodzaje grotów wkrętakowych masz do wyboru?

Groty wkrętakowe, zwane też bitami wkrętakowymi, to narzędzia, które łączy się z uchwytem rękojeści wkrętakowej lub uchwytem elektronarzędzia. Wśród dostępnych na rynku końcówek wkrętakowych najpopularniejsze są: płaskie, krzyżowe , plus minus, sześciokątne i czterokątne oraz TORX, nazywane również TORX PLUS.

Groty płaskie możesz wykorzystać do narzędzia z prostym rowkiem. Groty krzyżowe to elementy, które zastosujesz, używając popularnego krzyżaka, czyli wkrętaka z wgłębieniem typu Phillips lub Pozidriv. Bity typu plus minus nadaje się z kolei do wkrętaków krzyżowych z wgłębieniem płasko-krzyżowym typu Phillips lub Pozidriv. Groty wkrętakowe sześciokątne i czterokątne to z zaś akcesoria, które doskonale sprawdzą się podczas pracy z wkrętakami z gniazdem sześcio- lub czterokątnym.

To jednak nie wszystkie rodzaje grotów wkrętakowych dostępne w ofercie sklepu StukPuk.pl!

Jak wybrać dobry bit?

Oferta końcówek wkrętakowych jest bardzo bogata, dlatego przed ich wybraniem sprawdź przede wszystkim, jakie łby posiadają wkręty, z którymi zamierzasz pracować – istotny jest nie tylko rodzaj łba, ale także jego rozmiar. Następnie ustal, w jaki materiał będziesz je wkręcał – możesz wybrać bit do wkręcania twardego, miękkiego lub przeznaczony do konkretnego materiału. Do miękkich materiałów powinieneś wybrać twardy grot wkrętakowy, natomiast przy wierceniu w metalach postaw na bardziej elastyczną końcówkę. Dzięki temu nie zniszczysz łba wkrętu i nie połamiesz grota wkrętakowego.

Niektóre bity posiadają strefę skrętną. Oznacza to, że są dobrze przystosowane do naprężeń skręcających, które występują podczas pracy końcówki wkręcającej, dzięki czemu rzadziej ulegają odkształceniom.

Sprawdź ofertę grotów wkrętakowych w sklepie StukPuk.pl i dobierz idealny element do Twoich działań.

 

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości