Zegary i czasomierze

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

  1. 20613
    Brak i

    Normalna cena: 41,56 zł

    Special Price 22,31 zł

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Czasomierze, zegary i timery – dla pełnej kontroli

Chcesz wiedzieć, ile dokładnie czasu przeznaczyłeś na daną czynność albo wykonać coś w określonym przedziale czasowym? Potrzebujesz specjalnych urządzeń pomiarowych. Sprawdź, jakie zegary, timery i inne czasomierze znajdziesz w internetowym sklepie StukPuk.

Klepsydra czy timer?

Niezależnie od tego, czy chcesz zachęcić dziecko do mycia zębów, czy też odmierzyć sobie czas do zakończenia danej czynności – przyda Ci się specjalny czasomierz. Klepsydry piaskowe zazwyczaj wskazują na upłynięcie 3 lub 5 minut. Przydadzą się do rozmaitych gier, ale także ćwiczeń wykonywanych w domu czy też gotowania jajek. Specjalna klepsydra dla dzieci marki Bioterm to funkcjonalna zabawka, zachęcająca je do mycia zębów – w sklepie StukPuk znajdziesz kilka jej wersji. Timer to elektryczny rodzaj czasomierza, który umożliwi Ci wyznaczenie określonej, dowolnej liczby minut – urządzenie powiadomi Cię o minięciu tego czasu. Sygnalizacja dźwiękowa da Ci pewność, że nie przegapisz momentu wyłączenia piekarnika czy odstawienia gotującej się potrawy z gazu.

Jaki zegar będzie najlepszy?

Odmierzanie czasu może odbywać się też w sposób ciągły. Aby wiedzieć, jaka godzina jest w danym momencie również w innych częściach świata, sięgnij po zegar z trzema tarczami. Dołączone naklejki z nazwami miast to funkcjonalny dodatek, który wykorzystasz do spersonalizowania swojego modelu. Inne zegary, które znajdziesz w sklepie internetowym StukPuk powiadomią Cię również o warunkach pogodowych panujących na zewnątrz. Zintegrowane stacje pogodowe to dodatkowa funkcjonalność tych czasomierzy. Dzięki takiemu zegarowi ściennemu będziesz wiedział nie tylko, która jest godzina, ale również jaka temperatura panuje zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz.

Specjalne czasomierze – pewność i wygoda

W internetowym sklepie budowlanym StukPuk znajdziesz specjalne klepsydry ułatwiające odliczenie 3 czy 5 minut. Wśród nich znajdują się nie tylko modele dla dzieci, przydatne do mycia zębów, ale również takie, które będą nie tylko funkcjonalne, ale i dekoracyjne. Specjalnym typem czasomierza jest również klepsydra do sauny marki Bioterm. Dzięki niej będziesz wiedział, że upłynęło 15 minut i pora już zakończyć relaks. Timery znajdujące się w ofercie będą szczególnie przydatne w kuchni – możesz umieścić je na metalowych częściach wyposażenia, gdzie utrzymają się dzięki magnesom. Zegary ze stacjami pogodowymi dają Ci możliwość kontrolowania nie tylko czasu, ale i temperatury w mieszkaniu oraz na zewnątrz. Jakiego czasomierza potrzebujesz?

 

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości