Termometry zewnętrzne

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

 1. -41% Termometr 18x210mm mix kolorów Bioterm 20207
  20574
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 4,75 zł

  Special Price 2,83 zł

 2. -34% Termometr zaokienny przyklejany 230/26 mm mix kolorów Bioterm 20500
  20579
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 5,29 zł

  Special Price 3,53 zł

 3. -41% Termometr zaokienny rurkowy 290mm x o45mm przyklejany/przykręcany brązowy BIOTERM 020907
  20590
  Dostępne

  Normalna cena: 8,24 zł

  Special Price 4,94 zł

 4. -37% Termometr zaokienny rurkowy z metalowym uchwytem 230mm X o26mm BIOTERM 021600
  20592
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 9,18 zł

  Special Price 5,85 zł

 5. 20568
  Brak i

  Normalna cena: 29,68 zł

  Special Price 14,88 zł

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

Termometry zewnętrzne

Termometry zewnętrzne to proste urządzenia pomiarowe, których nie może zabraknąć w żadnym domu. Przymocowany do ramy okiennej termometr sprawia, że zawsze wiesz, jaka temperatura panuje na zewnątrz. Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór termometrów zaokiennych renomowanej marki BIOTERM. Sprawdź dostępne modele i wybierz optymalne rozwiązanie.

Termometry zewnętrzne niezbędne w każdym domu

Termometry zewnętrzne to niepozorne urządzenia, o których istnieniu łatwo zapomnieć. Kiedy jednak termometr się popsuje, od razu to zauważysz — nie znając temperatury panującej za oknem, trudno jest dostosować się do aktualnych warunków pogodowych.

Zaokienne termometry to proste rozwiązanie, które pozwoli Ci być zawsze na bieżąco. Do wyboru masz urządzenia, działające na różnych zasadach. Najbardziej popularne i uniwersalne są termometry zewnętrzne cieczowe np. rurkowe. Pomiar temperatury jest możliwy dzięki wykorzystaniu zjawiska rozszerzalności cieplnej cieczy.

Inne rozwiązanie stosowane jest w termometrach elektronicznych zewnętrznych, których twórcy wykorzystują sposób, w jaki temperatura wpływa na właściwości elektryczne materiałów, z których wykonano czujniki.

Na rynku znajdziesz też termometry zaokienne bimetaliczne, w których bazuje się na różnicach w rozszerzalności cieplnej dwóch różnych metali.

Zaokienne termometry o różnych parametrach

Wybierając termometry zaokienne, zwróć uwagę na kilka ważnych parametrów. W naszym sklepie mamy dla Ciebie termometry zewnętrzne rurkowe o różnej długości, z zakresem pomiaru temperatur od -60 do +50 stopni Celsjusza lub od -50 do +50 stopni Celsjusza. Możesz wybrać model przyklejany lub przykręcany do ramy okiennej, w metalowej bądź plastikowej oprawie w kilku kolorach.

W sklepie StukPuk znajdziesz też okrągłe termometry zewnętrzne okienne bimetaliczne, przyklejane lub przykręcane. Praktyczna obudowa z tworzywa sztucznego pozwala zwiększyć odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Mamy dla Ciebie również zaokienny termometr elektroniczny mocowany na przyssawkę, zasilany baterią LIR2030 i panelem słonecznym. Duży i czytelny wyświetlacz gwarantuje komfort, a zakres temperatur wynosi od -20 do +60 stopni Celsjusza.

Termometr zewnętrzny z higrometrem

Dla szczególnie wymagających osób przygotowaliśmy bimetaliczny termometr zewnętrzny z higrometrem. Sprawdzisz na nim nie tylko aktualną temperaturę, ale również poziom wilgotności. Proponowany przez nas model wyróżnia się odporną na uszkodzenia mechaniczne obudową oraz standardowym zakresem temperatur od -50 do +50 stopni Celsjusza.

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości