Termometry kuchenne

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

 1. 20463
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 15,57 zł

  Special Price 9,93 zł

 2. -40% Termometr do parzenia herbaty 0+110°C Bioterm 100700
  20466
  Brak i

  Normalna cena: 16,10 zł

  Special Price 9,66 zł

 3. 20467
  Brak i

  Normalna cena: 15,69 zł

  Special Price 10,01 zł

 4. 20473
  Brak i

  Normalna cena: 14,67 zł

  Special Price 8,71 zł

 5. 35031
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 13,07 zł

  Special Price 8,02 zł

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

Termometry kuchenne – sprawdzaj temperaturę we wnętrzu potraw

Wytrzymałe i funkcjonalne przybory kuchenne to gwarancja udanych potraw. Pieczenie, smażenie, grillowanie czy wędzenie mięs ułatwią Ci praktyczne termometry kuchenne. Dzięki nim z łatwością sprawdzisz temperaturę we wnętrzu piekarnika i zbadasz, czy danie jest gotowe do spożycia. W sklepie internetowym StukPuk zaopatrzysz się w analogowe lub cyfrowe termometry do mierzenia temperatury potraw, w tym szpilkowe termometry wbijane, bezprzewodowe termometry do wędzarni, termometry do piekarnika oraz termometry do przetworów.

Termometry do piekarnika i pieczenia

Temperatura powietrza w piekarniku jest niezwykle ważna w trakcie pieczenia ciast i innych potraw. Przygotowywanie dań w zbyt chłodnym lub nadmiernie rozgrzanym urządzeniu obniża ich walory smakowe oraz może prowadzić do niebezpieczeństw związanych ze zjedzeniem surowego lub przypalonego mięsa.

Termometry do piekarnika pozwalają precyzyjnie określić, w jakich warunkach przygotowywane jest danie. Mają czytelną skalę oraz specjalną zawieszkę, która ułatwia ich montaż w komorze pieczenia. Dzięki wytrzymałej obudowie są w stanie mierzyć temperaturę sięgającą nawet 300°C, stanowiąc uniwersalną pomoc w różnorodnych zadaniach kuchennych.

Termometry szpilkowe – sondy do pieczenia

Innym rodzajem termometru kuchennego jest specjalna sonda ze wskaźnikiem wychyłowym. Stożkowata końcówka termometru szpilkowego ułatwia przebicie zewnętrznej warstwy potrawy i sprawdzenie, jaka temperatura panuje w jej wnętrzu. Dzięki temu dowiesz się, czy danie zostało prawidłowo upieczone lub całkowicie odgrzane. Znaczną precyzję pomiaru zapewniają zwłaszcza elektroniczne termometry szpilkowe, np. Bioterm 185002. Urządzenie posiada czytelny ekran LCD oraz mierzy temperaturę z dokładnością do 0,1°C.

Bezprzewodowe termometry do wędzarni i grilla

Częste przygotowywanie potraw ułatwią termometry elektroniczne z wbudowanymi funkcjami mierzenia temperatury różnych rodzajów mięs. Przykładem takiego urządzenia jest zasilany dwiema bateriami AAA termometr Bioterm 186009. Został on wyposażony w duży, podświetlany wyświetlacz, sondę z kablem o długości 1,5 m oraz bezprzewodowy czujnik o zasięgu 25 metrów. Dzięki niemu zyskasz możliwość monitorowania potraw na odległość, co znacznie zwiększy Twój komfort podczas grillowania czy wędzenia. Natychmiastowy odczyt, dodatkowa skala w stopniach Fahrenheita oraz długa sonda penetrująca pozwolą wykorzystać termometr również do wielu innych czynności kuchennych.

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości