Termometry do lodówek i zamrażarek

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

 1. -36% Termometr do lodówek i zamrażarek Bioterm 40400
  20457
  Brak i

  Normalna cena: 3,44 zł

  Special Price 2,23 zł

 2. -37% Termometr do lodówek i zamrażarek o52mm x 70mm HŻ/C/01530/05 BIOTERM 040300
  20456
  Brak i

  Normalna cena: 5,50 zł

  Special Price 3,51 zł

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

Chłodzenie pod kontrolą dzięki termometrom do lodówek i zamrażarek

Utrzymanie właściwej temperatury w lodówkach oraz zamrażarkach jest kluczowe dla zachowania świeżości i pełni wartości odżywczych produktów przechowywanych w tych urządzeniach. Jeśli temperatura jest za wysoka – żywność gnije i pleśnieje, natomiast gdy jest zbyt zimno, jedzenie traci walory smakowe, a zawarte w nim witaminy zostają utracone. Abyś mógł uniknąć takich sytuacji, na StukPuk.pl oferujemy szeroki wybór termometrów do lodówek i zamrażarek.

Termometr wskaże optymalną temperaturę

Termometry przeznaczone do urządzeń chłodniczych różnią się od tych, które stosuje się do sprawdzania temperatury powietrza czy ludzkiego ciała. Przede wszystkim posiadają inny zakres pomiaru – w zależności od tego, czy mamy do czynienia z termometrem do lodówki, czy modelem do zamrażarki, waha się on od -50 do +50 stopni Celsjusza. Ponieważ służą przede wszystkim do wskazywania ujemnych temperatur, to właśnie minusowa skala jest zaznaczona najwyraźniej. W ofercie internetowego marketu budowlanego StukPuk.pl dostępnych jest wiele modeli termometrów cieczowych, które nie tylko umożliwią Ci nadzorowanie panującej w urządzeniu chłodniczym temperatury, ale także pomogą dobrać najbardziej odpowiednią dla przechowywanego w nim jedzenia. Większość termometrów do lodówek posiada bowiem rysunki artykułów spożywczych wraz z informacjami o temperaturze, w jakiej najdłużej zachowają swoje walory.

Termometr do lodówki a termometr do zamrażarki

Internetowy market budowlany StukPuk.pl posiada w swojej ofercie termometry do urządzeń chłodniczych o różnym zakresie pomiarowym. To od tego parametru zależy, czy są to akcesoria do stosowania w lodówkach, czy w zamrażarkach. Jeśli zależy Ci na monitorowaniu temperatury w urządzeniach służących głębokiemu zamrażaniu, znacznie lepiej sprawdzą się termometry z zakresem sięgającym -40, czy nawet -50 stopni. W domowych chłodziarkach, czy chłodziarko-zamrażarkach w zupełności wystarczy zawiesić termometry cieczowe o skali początkowej zaczynają się od -30 stopni Celsjusza. Przy bardzo niskich temperaturach warto także sięgnąć po termometr tarczowy, który poziom zamrożenia wskaże za pomocą wyraźnych kolorów, widocznych nawet pod warstwą szronu.

Różne rodzaje termometrów do lodówek i zamrażarek

Spośród dostępnych w ofercie StukPuk.pl termometrów do zamrażarek i lodówek znajdziesz tradycyjne modele cieczowe oraz tarczowe, które panującą temperaturę wskażą za pomocą wypełnionego cieszą słupka lub wskazówki. Jeśli jednak jesteś zwolennikiem nowoczesnych rozwiązań, możesz także wybrać termometr elektroniczny, który posiada duży i czytelny wyświetlacz. Sprawdź, który z akcesoriów najbardziej odpowiada Twoim zapotrzebowaniom i wybierz jeden z nich już dziś!

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości