Stacje pogodowe - profesjonalne

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

 1. 35063
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 45,72 zł

  Special Price 29,14 zł

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Profesjonalne stacje pogodowe, dzięki którym sprawdzisz nie tylko temperaturę

Staje pogodowe umożliwiają szybkie i łatwe zapoznanie się z pogodą panującą na zewnątrz. Profesjonalne modele bezprzewodowe pozwalają na ustawienie ich w dowolnym miejscu, a także dają wgląd w szereg dodatkowych opcji – sprawdź jakich!

Czym jest i jak działa profesjonalna stacja pogodowa?

Stacja pogodowa – możesz znać ją także pod nazwą stacja meteorologiczna – to funkcjonalne urządzenie domowe, dzięki któremu poznasz temperaturę na zewnątrz bez wychodzenia z domu, oglądania prognozy w telewizji czy zaglądania na portal pogodowy w internecie. To zresztą tylko podstawowa funkcja stacji pogodowej, która w zależności od modelu pozwoli Ci także na pomiary: temperatury odczuwalnej, wilgotności powietrza (higrometr), ciśnienia (barometr), prędkości i kierunku wiatru, opadów oraz promieniowania UV. To rozwiązanie wygodne, ponieważ wszystkie informacje dostajesz zebrane w jednym miejscu. W razie potrzeby wyniki będziesz mógł zapisać i porównywać. Przejrzyj dostępne w naszej ofercie profesjonalne bezprzewodowe stacje i dobierz model dostosowany do Twoich potrzeb.

O czym warto wiedzieć, wybierając profesjonalną stację pogodową?

Najważniejszą informacją podawaną przez stację pogodową jest temperatura. Przed wybraniem urządzenia sprawdź, jaki jest jej zakres i wybierz dopasowany do warunków klimatycznych miejsca, w którym żyjesz. Upewnij się również, że stacja meteorologiczna ma niski błąd pomiaru, co pozwoli Ci poznać temperaturę z jak największą dokładnością. Podczas gdy przewodowa stacja pogody wymaga zasilania energią przy pomocy kabla, bezprzewodowa stacja pogody pozwala na dowolność w kwestii ustawienia oraz większą odległość pomiędzy stacją a czujnikiem. Jej działanie opiera się na przekazie sygnałów radiowych. Nie zapomnij też o kwestii ekranu wyświetlającego dane. Upewnij się, że jest na tyle duży, byś szybko i bez trudu odczytał wszystkie interesujące Cię informacje.

Bezprzewodowe stacje pogodowe – profesjonalne rozwiązanie

Bezprzewodowe staje meteorologiczne to rozwiązanie dla osób lubiących personalizować urządzenia podług własnych potrzeb. Profesjonalne stacje pogodowe umożliwiają ustawienie temperatury w kilku wariantach skali, m.in. stopniach Fahrenheita lub Celsjusza. Pokazują zarówno temperaturę na zewnątrz, jak i w pomieszczeniu. Podobnie mierzą poziom wilgotności powietrza – oddzielnie dla wnętrza i dworu. Umożliwiają prześledzenie wykresu historii ciśnienia, zapoznanie się ze szczegółowym wykazem opadów z podziałem na wybrane odcinki czasowe, a nawet z tendencjami zmian pogody. Bezprzewodowa stacja pogodowa to jednocześnie kalendarz i zegar. Podłączając urządzenie do komputera za sprawą USB, potraktujesz je jako oprogramowanie do analizy danych pogodowych. Wszystko to zapewnią Ci modele stacji pogodowych dostępne w naszym asortymencie. Dopasuj je do swojego domu czy firmy, wybierając model w odpowiednim kolorze.

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości