Stacje pogodowe - bezprzewodowe

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

 1. 20325
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 30,50 zł

  Special Price 19,10 zł

 2. 20380
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 129,00 zł

  Special Price 78,17 zł

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

Pogoda pod kontrolą z bezprzewodowymi stacjami do pomiaru warunków atmosferycznych

Domowe stacje pogodowe przydadzą się w wielu sytuacjach - nie tylko przypomną Ci, by zabrać z domu parasol czy ciepłą kurtkę, ale i ułatwią kontrolowanie temperatury oraz wilgotności w pomieszczeniach. Monitoruj warunki atmosferyczne tam, gdzie mieszkasz z bezprzewodowymi stacjami pogody dostępnymi na StukPuk.pl.

Jakie możliwości oferuje bezprzewodowa stacja pogodowa?

Bezprzewodowe stacje pogodowe to urządzenia elektroniczne przeznaczone do precyzyjnego monitorowania warunków panujących na zewnątrz budynku oraz badania mikroklimatu w pomieszczeniach. Najprostsze stacje pogodowe składają się z modułu bazowego, cyfrowego termometru oraz czujnika wilgotności. Sensory można umieszczać poza budynkiem, zwiększając dokładność odczytu niezbędnych Ci parametrów atmosferycznych. Wszystkie dane przesyłane są bezprzewodowo, co znacznie usprawnia montaż całego systemu.

Wieloczujnikowe stacje pogody – dokładność pomiaru

Zbieranie informacji o sile i kierunku wiatru czy ilości opadów wymaga zaopatrzenia się w stację pogody z dodatkowymi czujnikami. Zaawansowane bezprzewodowe stacje pogodowe, np. BIOTERM 270009 czy BIOTERM 270108, są w stanie prognozować zmiany warunków atmosferycznych w ciągu 12 kolejnych godzin oraz nadchodzących dni. Umożliwiają analizę wielu danych pogodowych, w tym ciśnienia atmosferycznego, temperatury odczuwalnej i temperatury punktu rosy. Moduły pomiarowe zainstalujesz w pomieszczeniach, na elewacji budynku a nawet w odległości 150 metrów od stacji bazowej. Wszystkie dane wyświetlane są na dużym, dotykowym ekranie panelu sterowania.

Kto powinien posiadać własną stację pogodową?

Zalety bezprzewodowych stacji pogody docenią zwłaszcza osoby zajmujące się uprawą roślin, hobbyści, działkowicze oraz wszyscy, którym zmiany warunków atmosferycznych mogą przysporzyć problemów zdrowotnych. Wiatr, mróz czy niespodziewany deszcz to nie jedyne niespodzianki, które mogą zaskoczyć Cię w ciągu dnia. Stacje pogodowe alarmują o nadchodzących zmianach ciśnienia, czyniąc życie osób z chorobami serca i meteopatów znacznie bardziej komfortowym.

Jak wybrać bezprzewodową stację pogody dopasowaną do potrzeb?

Wybór stacji pogody zależy od parametrów atmosferycznych, które mają być mierzone i analizowane przez urządzenie. Przed zakupem systemu warto upewnić się, że w skład zestawu wchodzi komplet czułych czujników, które sprostają Twoim oczekiwaniom. Przydatne mogą okazać się również rozmaite funkcje dodatkowe, jak zegar z budzikiem, kalendarz oraz możliwość rejestrowania minimalnych i maksymalnych wartości pomiarowych.

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości