Stacje pogodowe - analogowe

Ustaw kierunek malejący

11 produkt(ów)

 1. 20265
  Brak i
  21,11 zł
 2. 20269
  Dostępne
  83,36 zł
 3. 20270
  Dostępne
  83,36 zł
 4. 20290
  Dostępne
  53,54 zł
 5. 20294
  Dostępne
  81,23 zł
 6. 20296
  Dostępne
  100,42 zł
 7. 20304
  Dostępne
  134,45 zł
 8. 20307
  Dostępne
  Mało i
  112,24 zł
 9. 20309
  Brak i
  114,38 zł
 10. 20310
  Brak i
  80,00 zł
 11. 20311
  Brak i
  94,13 zł

Ustaw kierunek malejący

11 produkt(ów)

Stacje pogodowe – urządzenia do śledzenia warunków atmosferycznych

Pogoda ma decydujący wpływ na nasze codzienne samopoczucie, planowanie czasu i ogólną aktywność. Warto więc zapewnić sobie możliwość śledzenia aury w sposób maksymalnie wygody – w domu, mieszkaniu czy firmie. Doskonałym sposobem na to jest korzystanie z analogowych stacji pogodowych dostępnych w ofercie naszego internetowego marketu budowlanego. Idealnie sprawdzą się one jako alternatywa dla tradycyjnych termometrów rtęciowych

Zalety bezprzewodowej stacji pogody

Na rynku urządzeń pomiarowych pozwalających na śledzenie warunków atmosferycznych znaleźć można cyfrowe oraz analogowe stacje pogody. Te drugie, niezbyt zaawansowane urządzenia, znajdziesz w poniższej kategorii. Proponowane stacje pogody to modele niewymagające zasilania, przez co wygodne w codziennej obserwacji pogody. Do pomiarów wykorzystują zjawiska fizyczne, wskazując na ich podstawie parametry, takie jak temperatura, wilgotność i ciśnienie powietrza. Niektóre modele wyposażone zostały dodatkowo w zegar.

Szukasz idealnej stacji pogody? Myślisz nad zakupem funkcjonalnego, a jednocześnie estetycznego urządzenia? W naszej ofercie znajdziesz starannie wybrane stacje pomiarowe, wyposażone w precyzyjny termometr, barometr, higrometr oraz zegar. Analogowe stacje pogodowe o dużym zakresie pomiarów cechują się nie tylko dobrą dokładnością, ale również odpornością na warunki atmosferyczne i łatwością odczytu. Niezależność od źródeł zasilania stanowi sporą przewagę nad urządzeniami cyfrowymi.

Stylowe stacje pogody dostępne online

W internetowym markecie budowlanym zebraliśmy funkcjonalne i estetyczne analogowe stacje pogody. Te do gustu przypadną zwłaszcza miłośników stylu retro. Ciekawą propozycją są niezwykle eleganckie i nietuzinkowe modele wykonane z jasnego lub ciemnego drewna, z wyskalowaną tarczą. Aktualne wartości odczytuje się z niej za pomocą specjalnej wskazówki. Analogowe stacje pogody mogą pełnić dodatkowo rolę dekoracyjną we wnętrzu, w którym zostaną umieszczone – zwykle zawieszone na jednej ze ścian. Doskonale sprawdzą się w sąsiedztwie obrazów, rzeźb czy tradycyjnych zegarów. W naszej ofercie znajdziesz również barometry pogodowe w różnych kolorach – od bieli, przez srebro, po czerń. Dzięki temu z łatwością dopasujesz domową stację pogodową do charakteru pomieszczenia.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domowych stacji pogodowych znanych i cenionych marek, takich jak Bioterm – wybierz model spełniający Twoje oczekiwania i miej pogodę pod kontrolą.

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości