Urządzenia pomiarowe dla lepszej kontroli

W każdym mieszkaniu niezbędne są urządzenia pomiarowe. Nieważne, czy są to termometry, zegarki czy wagi – dzięki nim zyskujesz kontrolę nad danymi fragmentami codziennego życia. Urządzenia takie pomagają nadzorować czas, decydować o założeniu stroju adekwatnego do panującej na zewnątrz pogody lub mieć pieczę nad właściwą temperaturą w mieszkaniu. W tym dziale znajdziesz szeroki wybór urządzeń pomiarowych – sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zegary i czasomierze

W większości pomieszczeń mieszkalnych, ale też w lokalach użyteczności publicznej, obecność zegarów na ścianach czy półkach jest niemal obowiązkowa. Kontrola czasu pozwala na lepsze zaplanowanie dnia oraz zapobiega spóźnieniom na umówione spotkania. Dlatego też w tym dziale zgromadziliśmy zegary ścienne oraz zegary ze stacjami pogody, abyś mógł je ustawić w swoim domu. Sprawdź również inne rodzaje czasomierzów – w internetowym sklepie budowlanym StukPuk dostępne są klepsydry – modele odmierzające 3 i 5 minut, warianty do sauny czy też specjalnie przygotowane dla dzieci, pomagające odpowiednio długo myć zęby. Dla osób ceniących smak domowych potraw polecamy natomiast timery np. Bioterm, sygnalizujący upływ wyznaczonego czasu, co przydaje się w czasie gotowania jajek czy pieczenia ciast.

Stacje pogodowe i termometry

Równie ważnym urządzeniem pomiarowym, co zegar czy timer, jest stacja pogodowa – dzięki niej możesz się bowiem przygotować do wyjścia z mieszkania w prawidłowy sposób. Znając panującą na zewnątrz aurę, będziesz wiedział, jakie ubrania założyć i czy zabrać ze sobą parasol. W naszej ofercie znajdziesz stacje pogodowe bezprzewodowe i kablowe, analogowe i profesjonalne – wybierzesz więc model spełniający Twoje oczekiwania. Dostępne są tu także termometry – wewnętrzne oraz zewnętrzne – jak również akcesoria do termometrów i stacji pogodowych.

Inne urządzenia pomiarowe

Kategoria urządzeń pomiarowych obejmuje także inne przydatne w domach i warsztatach produkty. Elektroniczne wagi podróżne pomagające się spakować przed wylotem na wakacje, ciśnieniomierze naramienne do kontroli zdrowia domowników czy mierniki zużycia prądu. Przygotowaliśmy dla Ciebie także wilgotnościomierze do drewna przydatne przy pracach stolarskich oraz nawilżacze powietrza pozwalające utrzymać właściwy klimat w pomieszczeniach mieszkalnych. Wypróbuj też lokalizator kluczy czy fotoramkę, która jednocześnie pełni funkcję stacji pogody. Zapoznaj się z naszą ofertą i zamów wybrane produkty online.

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości