Rękawice

Rękawice kuchenne i ogrodowe, ułatwiające sprzątanie w domu oraz w czasie przydomowych prac w ogrodzie, garażu itd.

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

  1. 37216
    Dostępne

    Normalna cena: 29,99 zł

    Special Price 16,88 zł

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Rękawice dla efektywnej ochrony dłoni

Zastosowanie rękawic roboczych to sposób na ochronę Twoich dłoni podczas wykonywania domowych porządków, remontów, pracy w warsztacie czy ogrodzie. W trakcie tych czynności Twoja skóra jest narażona na szkodliwe działanie chemikaliów, otarcia lub inne uszkodzenia. Pracując w rękawicach ochronnych, zapewnisz sobie niezbędne bezpieczeństwo.

Jakie rękawice robocze wybrać?

W zależności od obowiązków, jakie wykonujesz, powinieneś zaopatrzyć się w odpowiedni rodzaj ochrony. Podczas remontu skorzystaj z grubych rękawic ochronnych, które nie ulegną przedziurawieniu nawet w trakcie pracy z ostrymi narzędziami. Tego typu rękawice robocze sprawdzą się również podczas pracy w warsztacie. Ich zastosowanie to nie tylko sposób na zapobieganie rozcięciom, ale również dodatkowa ochrona przed kurzem, smarem i innego rodzaju zabrudzeniami. Ważne, by oprócz funkcji ochronnej, rękawice zapewniały odpowiednie czucie i pozwalały na swobodną pracę.

Dobre rękawice kuchenne – czym się charakteryzują?

Takie wyposażenie powinno zapewniać Ci komfort podczas wykonywania prac kuchennych, przede wszystkim sprzątania. W trakcie codziennego mycia naczyń regularnie narażasz skórę swoich dłoni na szkodliwe działanie chemikaliów. Warto się przed nim zabezpieczyć, stosując specjalne rękawice kuchenne. Najlepsze będą takie, które nadają się do wielorazowego użytku. Znajdą zastosowanie w pracach związanych z czyszczeniem, myciem i szorowaniem. Miękka, bawełniana wyściółka, z której są wykonane, pozwoli Ci doskonale czuć chwytane przedmioty, a to sprawi, że praca w nich będzie komfortowa. Palce wzmocnione na końcach uchronią Cię z kolei przed przecięciem.

Jakie rękawice do pracy w ogrodzie?

Podczas pracy w ogrodzie Twoje dłonie narażone są na urazy i wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Możesz ich uniknąć, stosując rękawice ogrodowe. Dobrym wyborem będą takie, które są wykonane z wyjątkowo cienkiej dzianiny z włókien bambusa. Zapewniają one świetne czucie chwytanych przedmiotów, co znacząco ułatwi Ci manewrowanie narzędziami. Dzięki lateksowej powłoce uzyskasz jeszcze większą pewność podczas trzymania grabi, nożyc czy szpadla.

Sprawdź naszą ofertę i znajdź odpowiednie rękawice dla siebie w sklepie StukPuk.pl!

 

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości