Na zewnątrz

Miotły i zmiotki ogrodowe, idealne do zamiatania terenów i powierzchni na zewnątrz budynków.

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

 1. 23433
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 17,95 zł

  Special Price 14,36 zł

 2. -21% Kij do miotły Spontex czarny
  26523
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 2,99 zł

  Special Price 2,39 zł

 3. 37222
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 21,99 zł

  Special Price 12,37 zł

 4. 37224
  Dostępne

  Normalna cena: 24,99 zł

  Special Price 14,06 zł

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

Miotły i zmiotki zewnętrzne – do sprzątanie tarasu czy podjazdu

Stając przed wyzwaniem posprzątania podjazdu czy chodnika przed domem, powinieneś sięgnąć po odpowiednią miotłę. Jakie akcesorium sprawdzi się w tej roli? Zobacz miotły i zmiotki zewnętrzne, które zebraliśmy w asortymencie sklepu StukPuk!

Szczotka ulicówka – co wpływa na komfort jej używania?

Nie ulega wątpliwości, że największy wpływ na komfort zamiatania podjazdu czy chodnika ma trzonek miotły. Przede wszystkim powinien być odpowiednio dobrany do Twojego wzrostu. Jeśli będzie za długi, wygodne chwycenie go może Ci sprawić niemałą trudność. Zbyt krótki zmusi Cię z kolei do pracy w przygarbionej pozycji, co w przypadku dłuższego zamiatania może skutkować bólem pleców. Istotny jest także kształt części roboczej szczotki ulicówki, gdyż to od niego zależy, jak duży obszar zmieciesz za jednym pociągnięciem miotłą. W dużym uproszczeniu można też powiedzieć, że im szersza powierzchnia robocza miotły, tym szybciej wykonasz pracę. Sprawdź również zagęszczenie włosia – gęste służy do dokładnego wymiatania zabrudzeń, rzadkie do zgrubnego oczyszczenia podłoża.

Miotły i zmiotki z naturalnych materiałów

Wydawać by się mogło, że miotły ulicówki wykonane z naturalnych materiałów, jak np. brzozowe gałęzie czy sorgo, są już przeżytkiem. Okazuje się jednak, że rozwiązania te wciąż cieszą się sporą popularnością – chociażby dlatego, że doskonale spełniają swoją rolę, a przy tym są przyjazne dla środowiska. Bardzo często naturalne włosie bywa jednak wzbogacane niewielkim, syntetycznym dodatkiem, który podwyższa jego parametry wytrzymałościowe – wykonane w ten sposób szczotki ulicówki odznaczają się wyjątkową trwałością. W asortymencie sklepu internetowego StukPuk znajdziesz np. miotłę Spontex, która posiada naturalne włosie oraz trzonek wyprodukowany z drewna bukowego.

Ulicówki z materiałów syntetycznych – jak wybrać?

Na korzyść mioteł gumowych i silikonowych przemawia przede wszystkim to, że posiadają idealnie gładkie włosie. Sprawia to, że zabrudzenia nie przywierają do niego, a więc łatwiej je usunąć – utrzymanie akcesorium w czystości nie powinno więc sprawić Ci najmniejszego problemu. Wykonane z takich materiałów włosie jest również dość twarde i sztywne. Dzięki temu z łatwością wymieciesz nim nawet uporczywe zabrudzenia, które przywarły do podłoża. Na StukPuk.pl znajdziesz szereg mioteł ulicówek, z których możesz skorzystać. Sprawdź np. naszą miotłę Hof Spontex o specjalnie ściętym włosiu, które bez trudu dotrze nawet do trudno dostępnych miejsc. Zajrzyj do naszej oferty!

 

 

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości