Kosze na śmieci

Szukasz odpowiedniego kosza na śmieci? Sprawdź, na który warto się zdecydować. Dobre kosze na śmieci powinny charakteryzować się kilkoma cechami, które przede wszystkim decydują o ich praktyczności. Dlatego tworząc naszą ofertę koszy, postawiliśmy na ich funkcjonalność, estetykę, higienę użytkowania, odpowiednią pojemność oraz ciekawe i praktyczne wzornictwo. Ponieważ trudno wyobrazić sobie kuchnię czy łazienkę bez kosza na odpady, w ofercie znajdziesz mnóstwo rozwiązań dla tych pomieszczeń, szczególnie funkcjonalne kosze na śmieci Curver.

Rodzaje koszy na śmieci

Kosze na śmieci podlegają prostemu podziałowi ze względu na funkcje oraz materiały, z których są wykonane. Zwróć uwagę na materiał Najczęściej wybiera się kosze z tworzyw sztucznych. Są lekkie, trwałe, estetyczne, higieniczne i praktyczne. Mają różną pojemność, kształty i kolory. Bywają wyposażane w pokrywy i nożne mechanizmy otwierające. Równie popularne są kosze metalowe, wykonane ze stali nierdzewnej. Pojemniki wyróżniają się estetyką, trwałością i interesującym designem. Najbardziej solidne kosze na śmieci, zrobione ze stali, są odporne na korozję. Mają plastikowy wkład, mechanizm otwierający i automatyczną pokrywę z cichym domykiem. W ofercie znajdziesz również drewniane kosze na śmieci i pojemniki z nadrukami, które są chętnie stosowane w biurach i gabinetach i pokojach dziecięcych.

Ustaw kierunek malejący

9 produkt(ów)

 1. 33525
  Dostępne
  47,38 zł
 2. 33526
  Dostępne
  47,38 zł
 3. 33578
  Dostępne
  142,11 zł
 4. 33579
  Dostępne
  41,06 zł
 5. 33649
  Dostępne
  46,31 zł
 6. 33650
  Dostępne
  114,73 zł
 7. 33651
  Dostępne
  114,73 zł
 8. 33652
  Dostępne
  114,73 zł
 9. 33702
  Dostępne
  231,57 zł

Ustaw kierunek malejący

9 produkt(ów)

Wybierz odpowiedni kosz funkcyjny Biorąc pod uwagę sposób wykorzystania pojemników, z naszego asortymentu wybierzesz kosze do kuchni, łazienki, pokoju i biura, kosze uliczne, parkowe, sanitarne, koszo-popielnice oraz kontenery. Przy wyborze koszy kuchennych weź pod uwagę, że coraz większą popularnością cieszą się meble do zabudowy. Dlatego doskonałym wyborem będą wysuwane i wolnostojące kosze do segregacji śmieci wysuwane kosze na śmieci pod zlewozmywak.

Pojemniki na odpady segregowane

Ponieważ niezwykle ważna jest segregacja śmieci, zdecyduj się również na odpowiedni kubeł do tego celu. Decydując się na kuchenne kubły do segregacji odpadów, masz do wyboru kosze wstawiane do szuflady, segregatory na odpady zawieszane frontem na zawiasach szafek, pojemniki mocowane na prowadnicach, kosze wbudowane w blat kuchenny oraz wolnostojące zestawy segregacyjne. Każdy pojemnik do segregacji ma odpowiedni kolor:
- pojemnik na papier - niebieski
- pojemnik na plastik i aluminium - żółty
- pojemnik na szkło – zielony
- pojemnik na odpady zielone - szary
- pojemnik na bioodpady – brązowy
- pojemnik na odpady zmieszane - czarny

Niezawodny kubeł na śmieci

Nasza oferta pojemników na śmieci zawiera wiele ciekawych propozycji. Każdy produkt charakteryzuje się wysoką jakością i solidnym wykonaniem. Niezależnie więc, czy kupisz wysuwany kosz na śmieci, pojemnik wolnostojący, cały zestaw do recyklingu czy niewielki i kolorowy kosz do pokoju dziecięcego, gwarantujemy pełne zadowolenie z podjętej przez Ciebie decyzji.

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości