Gąbki, druciaki i zmywaki kuchenne

Gąbki, druciaki i zmywaki kuchenne, to podstawowe elementy do zmywania naczyń. Wykorzystasz je także do czyszczenia mebli, elementów samochodu lub innych zabrudzonych powierzchni.

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

 1. 33613
  Dostępne
  25,26 zł
 2. 37199
  Dostępne

  Normalna cena: 5,99 zł

  Special Price 3,37 zł

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

Gąbki, druciaki i zmywaki kuchenne – nie tylko do kuchni

Prace porządkowe w kuchniach często wiążą się z koniecznością pozbywania się ciężkich do usunięcia zabrudzeń. Aby zadanie to było łatwiejsze, warto skorzystać z gąbek, druciaków i zmywaków kuchennych. Znajdą one zastosowanie również w warsztatach oraz w czasie czyszczenia zróżnicowanych powierzchni – sprawdź, jak możesz je wykorzystać!

Czysta kuchnia dzięki gąbkom i zmywakom

Przypalone garnki, przylegające do dna pozostałości jedzenia czy trudne do usunięcia resztki mleka sprawiają wiele kłopotów w czasie porządkowania kuchni. Dzięki zastosowaniu odpowiednich akcesoriów nie będzie to już dłużej problemem. Wykorzystaj do tego celu zmywaki. Dostępne są w formie gąbek posiadających warstwę ścierną, jak np. modele marki SPONTEX. Pakowane po 10 sztuk wystarczą Ci na długi czas i posłużą do zmywania naczyń oraz czyszczenia kuchenek czy piekarników.

Obawiasz się, że zmywak kuchenny uszkodzi emalię płyty gazowej lub wykończenie blatu? Wybierz zmywak kuchenny płaski do delikatnych powierzchni. Wykonany z pianki poliuretanowej i okryty włókniną nie pozostawia zarysowań i zadrapań. Na uwagę zasługują także gąbki kuchenne podnoszące komfort ich użytkowania – z pewnością zainteresują Cię modele z profilowanymi bokami chroniącymi paznokcie podczas zmywania i szorowania. Z kolei zmywak Lemon Fresh zadowoli Cię swoim przyjemnym cytrynowym zapachem.

Druciaki do zadań specjalnych

Kiedy zabrudzenia okazują się być niemożliwe do usunięcia przy pomocy zmywaków kuchennych, wówczas warto sięgnąć po nieco skuteczniejsze środki – tutaj idealnie sprawdzą się druciaki ze stali nierdzewnej. Wydajne i w sporych rozmiarach nadają się do czyszczenia nawet dużych i mocno zabrudzonych powierzchni. Dodatkowo są łatwe do utrzymania w czystości i często pakowane po kilka sztuk, jak np. druciak stalowy Steelmax marki SPONTEX.

Kiedy jeszcze przydadzą się druciaki i zmywaki?

W ofercie internetowego sklepu budowlanego StukPuk dostępne są nie tylko zmywaki i druciaki do kuchni – znajdziesz tu także modele sprawdzające się w czasie czyszczenia powierzchni poza nią. Na uwagę zasługuje zmywak do silnych zabrudzeń Grillmax niezastąpiony przy usuwaniu tłuszczu i przypalonych resztek jedzenia z rusztu.

Z kolei zmywak stalowy, nasączany płynem Hallo to propozycja od marki SPONTEX, która pozwala na skuteczne czyszczenie bez konieczności stosowania dodatkowych środków. Przed użyciem wystarczy go nawilżyć wodą, aby uwolnił zamknięty w nim preparat – dzięki niemu poradzisz sobie z zabrudzeniami na stali nierdzewnej, szkle, aluminium czy wyrobach kamionkowych – i to bez ryzyka zarysowania ich powierzchni! Sprawdź dostępne w naszej ofercie zmywaki, gąbki i druciaki i zaopatrz się w potrzebne Ci akcesoria!

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości