30% Taniej Darmowa dostawa Szybka wysyłka
Zamów lub zapytaj:
tel. +48 71 750 60 06

kontakt@stukpuk.pl

Więcej widoków

Destylator ze stali nierdzewnej z aparaturą 18L BIOWIN 340118

Kod produktu (SKU): 24116

Oceń ten produkt jako pierwszy

521,30 zł
0 i
Uniwersalny destylator ze stali nierdzewnej, idealny do destylowania wody, alkoholi i innych związków chemicznych, ale także do wykorzystania do np. gotowania potraw. Idealny prezent dla wszystkich...
Opis
Szczegóły

Uniwersalny destylator ze stali nierdzewnej, idealny do destylowania wody, alkoholi i innych związków chemicznych, ale także do wykorzystania do np. gotowania potraw. Idealny prezent dla wszystkich miłośników domowego wyrobu alkoholu.

W skład zestawu wchodzą:
1.) Pojemnik 18L ze stali nierdzewnej o wytrzymałości temperaturowej 190-800 st , mogący być wykorzystany także do gotowania warzyw itd., wyposażony w szeroką pokrywę z uszczelką silikonową, zamykaną po bokach solidnymi zaczepami unieruchamiającymi. Dno naczynia pobiera błyskawicznie najmniejszą ilość energii, która jest rozdzielana równomiernie na całą powierzchnię dna i tam magazynowana, przyspiesza proces gotowania co pozwala na oszczędność czasu i energii. Na środku pokrywy przygotowany otwór służący do zainstalowania chłodnicy, po boku otwór służący do zainstalowania termometru analogowego. Pojemnik przygotowany do kuchenek gazowych, elektrycznych, ceramicznych (Moc kuchenek indukcyjnych nie jest wystarczająca do zagotowania zawartości pojemnika. )

2.) Chłodnicę z odstojnikiem – wykonana ze stali nierdzewnej, wraz z wężownicą z rurki o średnicy 8mm i długości 2m. Dodatkowo odstojnik pozwalający pozbyć się ubocznych frakcji destylacji oraz silikonowa uszczelka i nakrętka.

3.) Wężyk do podłączenia destylatora wraz z plastikowym złączem - wężyk igielitowy o długości 2m, z plastikowym szybkozłączem umożliwiającym łatwe podłączenie dopływu wody do chłodnicy.

4.) Zawór do odstojnika - zawór kulowy ze stali nierdzewnej 3/4.

5). Termometr analogowy do pokrywy pojemnika – termometr bimetaliczny służący do określenia temperatury pary w pojemniku, zakres temperatur: 20-110⁰C, zaznaczone są przedziały temperatur odpowiadające temperaturom wrzenia odpowiednich związków, dodatkowo zawiera dwie uszczelki oraz nakrętkę.

6.) Profesjonalny termometr elektroniczny do odstojnika wraz z wyświetlaczem LCD, służący do pomiaru temperatury oparów w odstojniku i kontroli właściwej temperatury destylacji, posiadający sondę ze stali nierdzewnej o długości 140mm, zakres temperatury: -50⁰C do +300⁰C

7.) Uchwyt, który można włożyć w środkowy otwór pokrywy oraz zaślepka do otworu na termometr.

8). Instrukcja

INFORMACJE DODATKOWE:
Maksymalne napełnienie:
- maks. ⅔ objętości dla żywności i płynów nie zwiększającej swojej objętości,
- maks. ½ objętości dla żywności i płynów zwiększającej swoją objętość.
- Minimalne dopuszczalne napełnienie: 1,5L
- Maksymalne dopuszczalne napełnienie: 14L

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
EAN5908277707125
Index dostawcy340118
Nazwa katalogowaDestylator ze stali nierdzewnej z aparaturą 18L BIOWIN 340118
MarkaBiowin
Recenzje
Napisz własną recenzję

Oceniasz: Destylator ze stali nierdzewnej z aparaturą 18L BIOWIN 340118

Jak oceniasz ten produkt? *
 
Jakość
Film

Zakładka jest nieaktywna dla danego produktu.

Załączniki

Zakładka jest nieaktywna dla danego produktu.