Więcej widoków

Butelka szklana na wino - bezbarwne 0,75l, marki BIOWIN 631460 buwbor0,75bia

Kod produktu (SKU): 18769

Oceń ten produkt jako pierwszy

1,81 zł

Dostępność: Dostępne

Średnio i
Butelki wykonane z przeźroczystego szkła o pojemności 750 ml. Idealnie sprawdzą się do przechowywania wina, ze względu na wklęsłe dno butelki, na którym zbiera się osad z wina. Butelki przeszły nie...
Opis
Szczegóły

Butelki wykonane z przeźroczystego szkła o pojemności 750 ml. Idealnie sprawdzą się do przechowywania wina, ze względu na wklęsłe dno butelki, na którym zbiera się osad z wina. Butelki przeszły niezbędne atesty i zostały dopuszczone do kontaktu z żywnościom i alkoholami. Opakowanie zawiera 8 sztuk.

Przed pierwszym użyciem, zalecanie jest umycie butelki w letniej wodzie z dodatkiem środków dezynfekcyjnych. Butelek nie wolno myć w gorącej wodzie, ponieważ zbyt wysoka temperatura mogłaby spowodować uszkodzenie szkła.

Przed zalaniem butelek, należy zwrócić uwagę na klarowność trunku oraz zminimalizować kontakt wina z powietrzem. Dlatego tez najlepiej przelewać od razu z balonu czy gąsiora do butelek, przy pomocy czystego i zdezynfekowanego wężyka. Gdy planujemy, że nasze wino będzie długo leżakować, powinniśmy napełnić je prawie do pełna, zostawiając niewielką przestrzeń około 1-2 cm. Zakorkowane butelki powinniśmy przechowywać w poziomie, tak aby wino ciągle zwilżało korek. Takie ustawienie skutkuje zachowaniem prawidłowej wymiany gazowej, czy zachowaniu szczelności.

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
EAN5904816107456
Index dostawcy631460
Nazwa katalogowaButelka szklana na wino - bezbarwne 0,75l, marki BIOWIN 631460 buwbor0,75bia
MarkaBrowin
Recenzje
Napisz własną recenzję

Oceniasz: Butelka szklana na wino - bezbarwne 0,75l, marki BIOWIN 631460 buwbor0,75bia

Jak oceniasz ten produkt? *
 
Jakość
Film

Zakładka jest nieaktywna dla danego produktu.

Załączniki

Zakładka jest nieaktywna dla danego produktu.

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości