Łączniki z trzpieniem stalowym

Brak produktów spełniających kryteria.

Łączniki z trzpieniem stalowym do montażu termoizolacji

Łączniki stalowe służą do tworzenia zamocowań termoizolacji i są niezbędne przy wykonywaniu dociepleń. Za ich pomocą szybko i sprawnie zamontujesz izolację, niezależnie od podłoża, na którym zamierzasz pracować. Mamy dla Ciebie szeroki wybór łączników z trzpieniem stalowym od renomowanych marek, w różnych wymiarach i o wielu zastosowaniach — wybierz model dopasowany do swoich potrzeb.

Łączniki stalowe: idealne do montażu termoizolacji

Łączniki stalowe to akcesoria niezbędne podczas montażu termoizolacji. Dzięki nim skutecznie i bezproblemowo zamocujesz materiały izolacyjne o różnej wadze na wielu rodzajach podłoża. Ich specjalnym rodzajem są łączniki fasadowe, posiadające szczególnie wysokie parametry wytrzymałościowe.

W naszym sklepie przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór stalowych łączników marek Koelner oraz Tytan, dostępnych w wielu wymiarach. Mocny trzpień stalowy wykonano ze stali ocynkowanej galwanicznie; posiada też izolowaną udaroodpornym tworzywem końcówkę. Sam kołek wykonany jest z udaroodpornego kopolimeru polipropylenu. Nasze łączniki stalowe sprawdzą się świetnie przy mocowaniu takich materiałów, jak styropian czy wełna mineralna, a także w różnego rodzaju podłożach, np. w betonie, kamieniu lub cegle. Charakterystyczna budowa oraz staranność wykonania łączników dają Ci gwarancję solidnego zamocowania. Z kolei specjalna struktura talerzyka zapewnia jego wytrzymałość oraz możliwość wygodnego pokrycia tynkiem.

Łączniki fasadowe

Mamy dla Ciebie również wysokiej jakości łączniki fasadowe z wbijanym stalowym trzpieniem. Dzięki zwiększonej odporności na wyrywanie oraz ściskanie możesz stosować je nawet do ciężkich materiałów izolacyjnych. Okazują się nieocenione przy wielu różnych typach podłoża. Z powodzeniem użyjesz ich na podłożu betonowym, ceglastym (cegła pełna oraz silikatowa), a także kamiennym. Niewielka głębokość kotwienia połączona z satysfakcjonującymi parametrami wytrzymałościowymi to gwarancja szybkiej i komfortowej pracy oraz solidnego efektu. Tego rodzaju łączniki stalowe możesz stosować z dodatkowym talerzem.

Łączniki stalowe o różnych parametrach

W sklepie StukPuk znajdziesz stalowe łączniki izolacji w opakowaniach zawierających od 100 do 350 sztuk. Możesz wybrać łączniki przeznaczone do podłoża pełnego lub pełnego i porowatego, o długości od 90 do 260 mm. Dostępne w naszej ofercie łączniki stalowe dostosowane są do maksymalnej grubości docieplenia w zakresie od 50 do 230 mm oraz maksymalnej głębokości zakotwienia 25 lub 50 mm. Odwiedź naszą stronę i wybierz akcesoria optymalnie dopasowane do swoich potrzeb!

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości