Wkręty fosfatowane samowiercące

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)

 1. -44% Wkręty fosfatowane samowiercące 3,5x11mm do skręcania profili, opakowanie 1000 szt KOELNER WS-3911 Wkręty fosfatowane samowiercące 3,5x11mm do skręcania profili, opakowanie 1000 szt KOELNER WS-3911
  3814
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 19,99 zł

  Special Price 11,32 zł

 2. -56% Wkręty fosfatowane samowiercące 3,9x11mm do skręcania profili, opakowanie 220 szt KOELNER B-WS3911 Wkręty fosfatowane samowiercące 3,9x11mm do skręcania profili, opakowanie 220 szt KOELNER B-WS3911
  3828
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 7,58 zł

  Special Price 3,37 zł

 3. 3813
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 26,08 zł

  Special Price 14,88 zł

 4. 3827
  Dostępne
  Dużo i
  7,44 zł
 5. -45% Wkręty fosfatowane samowiercące 3,5x35mm do skręcania profili, opakowanie 160 szt KOELNER B-WS3535 Wkręty fosfatowane samowiercące 3,5x35mm do skręcania profili, opakowanie 160 szt KOELNER B-WS3535
  3826
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 6,92 zł

  Special Price 3,81 zł

 6. 3825
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 6,96 zł

  Special Price 4,18 zł

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)

Wkręty samowiercące do drewna, blachy i płyt gipsowo-kartonowych

Różnorodne prace remontowo-budowlane ułatwią Ci wkręty fosfatowane z samowiercącym zakończeniem. Z ich pomocą przymocujesz płyty gipsowo-kartonowe do drewnianych lub metalowych konstrukcji, połączysz ze sobą kanały wentylacyjne czy warstwy blachy. W StukPuk znajdziesz odporne na korozję łączniki fosfatowane do wielu zastosowań.

Rodzaje wkrętów fosfatowanych

Wkręty fosfatowane to wytrzymałe łączniki z gwintem, które przydadzą Ci się w wielu sytuacjach. Ich samowiercące zakończenie pozwala na szybki montaż bez konieczności wcześniejszego przewiercenia czy nagwintowania instalowanych konstrukcji. Do ich produkcji wykorzystuje się specjalną powłokę ochronną, która ułatwia malowanie, niweluje refleksy świetlne oraz chroni łącznik przed korozją. Wkręty fosfatowane dostępne są w kilku wariantach długościowych z łbem płaskim, stożkowym, soczewkowym (podkładkowym), półokrągłym lub sześciokątnym.

Samowiercące wkręty do płyt gipsowych

Wygodny montaż płyt gipsowo-kartonowych wymaga specjalnych wkrętów zdolnych do szybkiego nawiercenia różnorodnych materiałów. Wkręty do płyt gipsowych cechuje zmniejszone tarcie, co znacznie przyspieszy wszystkie czynności instalacyjne. Z ich pomocą przymocujesz wszystkie elementy suchej zabudowy do metalowych profili, stelaży i kształtowników. Długie wkręty fosfatowane ze stożkowym łbem trwale zamocują również płyty gipsowo-kartonowe do drewnianych belek.

Wkręty samowiercące do profili stalowych

Wkręty fosfatowane wykonuje się ze stali węglowej utwardzanej powierzchniowo, która zwiększa wytrzymałość łącznika. Dzięki temu wkręt może skutecznie penetrować również grube metalowe materiały, jak profile stalowe wykorzystywane do produkcji kanałów wentylacyjnych, aluminiowe prowadnice meblowe czy kilka warstw blachy. Komfort użytkowania znacznie zwiększają również łby wkrętów samowiercących do konstrukcji stalowych, które dopasujesz do śrubokrętu krzyżakowego, klucza lub nasadki (bitu) do wkrętarek.

Samowiercące wkręty do drewna i PCV

Nic nie stoi na przeszkodzie, by wkręty fosfatowane wykorzystać do łączenia drewna z innymi materiałami. Przydadzą Ci się one do naprawy mebli, skręcania lub wieszania szafek oraz mocowania elementów i dekoracji z tworzyw sztucznych. W sklepie internetowym StukPuk znajdziesz wytrzymałe wkręty Koelner o długości od 9,5 mm do nawet 35 mm. Z ich pomocą szybko i wygonie przeprowadzisz różnorodne prace naprawcze i montażowe, zapewniając solidne mocowanie elementów.

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości