Sufity podwieszane

Pręty, kotwy oraz opaski mocujące Koelner wykonane z wysokiej klasy stali węglowej przeznaczone do mocowania konstrukcji podwieszanych takich jak sufity czy panele oświetleniowe. Do tej kategorii zaliczamy wszelkiego rodzaju akcesoria przeznaczone do mocowania konstrukcji podwieszanych.

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

 1. 5464
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 55,95 zł

  Special Price 39,41 zł

 2. 5465
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 19,00 zł

  Special Price 13,51 zł

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

Sufity podwieszane – atrakcyjne i praktyczne rozwiązanie dla Twojego domu

Obniżenie stropu mieszkania za pomocą sufitów podwieszanych posiada wiele zalet. Dzięki nim możesz zamaskować niedoskonałości betonowego sufitu, zyskać więcej możliwości aranżacyjnych we wnętrzu, a także dodatkowo je ocieplić. W asortymencie StukPuk.pl znajdziesz szereg akcesoriów, które pomogą Ci w montażu tej konstrukcji w Twoim domu!

Sufit podwieszany a wysokość pomieszczenia

Istnieje przekonanie, że sufity podwieszane są elementami zarezerwowanymi dla wysokich lokali. Za ich pomocą można bowiem obniżyć pomieszczenie, nadając mu bardziej przytulny charakter. Tego typu konstrukcje jednak doskonale sprawdzą się także w mniejszych wnętrzach. Odpowiednio dobrane płyty sufitu podwieszanego są w stanie optycznie powiększyć przestrzeń i sprawdzą się nawet w bardzo niskich pomieszczeniach piwnicznych. Do ich zamocowania na optymalnej wysokości przydadzą Ci się krótkie pręty mocujące i uchwyty elastyczne w mniejszych rozmiarach. Zawieszone blisko stropu sufity podwieszane o delikatnych, prostych wzorach i w jasnych kolorach nie przytłoczą wnętrza, za to sprawią, że wyda się ono cieplejsze. Podwieszane sufity również realnie wpływają na zużycie ogrzewania – materiały, z jakich są wykonane izolują ciepło, a poprzez zmniejszenie powierzchni grzewczej w pomieszczeniu, łatwiej jest uzyskać optymalną temperaturę powietrza.

Podwieszane sufity jako element aranżacyjny

Za pomocą sufitów podwieszanych możesz ukryć wiele niedoskonałości w konstrukcji betonowego sufitu w Twoim domu. Nierówne stropy czy pękający tynk nie będą już zmartwieniem, jeśli zasłonisz je eleganckimi płytami. Sufity modułowe przydadzą się również do schowania kabli i elementów instalacji, które puszczone wzdłuż ściany mogą źle wpływać na atrakcyjność wnętrza. Jeśli w Twoim domu znajdują się pomieszczenia przechodnie, w których chcesz wyznaczyć granicę bez konieczności stawiania ścian, również w tej sytuacji doskonałym rozwiązaniem okażą się sufity podwieszane. Montując inny rodzaj płyt nad salonem, a inny nad otwartym na niego kącikiem kuchennym, w subtelny sposób odgrodzisz od siebie te dwie przestrzenie. Dostępne w markecie budowlanym online StukPuk.pl łączniki wzdłużne i pręty mocujące ułatwią Ci zadanie łączenia różnych rodzajów sufitów podwieszanych.

Akcesoria do sufitów podwieszanych w sklepie budowlanym StukPuk.pl

W internetowym markecie budowlanym StukPuk.pl udostępniamy Ci szeroki wybór akcesoriów, które umożliwią Ci montaż sufitu podwieszanego w Twoim domu. Zadanie to okaże się niezwykle proste dzięki wachlarzowi prętów mocujących o różnej długości, złączy samozaciskowych i wielu rodzajów wieszaków do sufitów podwieszanych. W naszej ofercie znajdziesz również wieszaki kątowe i wieszaki obrotowe, które sprawdzą się przy konstrukcjach jedno- i dwupoziomowych. Już dziś skompletuj swój zestaw akcesoriów na StukPuk.pl!

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości