Śruby Molly

Śruby kotwicowe Molly marki Koelner to kołki stworzone do specjalnych zadań takich jak mocowanie ciężkich i lekkich elementów suchej zabudowy, wieszanie obrazów i innych ozdób na ścianach, mocowanie wsporników półek, mocowanie ram, listew. Zwykle wyposażone są w kołnierz z ząbkami, który uniemożliwia obrót kołka w czasie montażu. Dzięki rozłożeniu nacisku na dużą powierzchnię podłoża możliwe jest przenoszenie dużych obciążeń

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)

 1. 3763
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 5,20 zł

  Special Price 2,99 zł

 2. 3761
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 4,80 zł

  Special Price 2,74 zł

 3. 3760
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 2,97 zł

  Special Price 1,83 zł

 4. 3759
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 4,10 zł

  Special Price 2,28 zł

 5. 3758
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 3,65 zł

  Special Price 2,26 zł

 6. 3733
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 68,01 zł

  Special Price 30,23 zł

 7. 3756
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 5,08 zł

  Special Price 2,83 zł

 8. 3754
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 4,34 zł

  Special Price 2,66 zł

 9. 3753
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 3,75 zł

  Special Price 2,26 zł

 10. 3728
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 32,82 zł

  Special Price 14,59 zł

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)

Wielofunkcyjne śruby Molly

Śruby Molly marki Koelner to wielofunkcyjne łączniki, które wykorzystasz przy mocowaniu lekkich oraz ciężkich elementów suchej zabudowy, ale również podczas aranżacji i dekorowania wnętrz. W sklepie StukPuk przygotowaliśmy szeroki wybór tych praktycznych śrub kotwiących, dzięki czemu bez problemu znajdziesz produkt dopasowany do Twoich potrzeb.

Śruby Molly — elementy zamocowania suchej zabudowy

Śruby Molly to tak zwane śruby kotwiące, które powstają ze stopu cynku i aluminium. Ich korpus przypomina tuleję z kołnierzem posiadającym dwa „zęby”, które podczas wbijania wpijają się w podłoże, zapobiegając obracaniu się śruby w otworze. Dodatkowo kołki Molly wyróżniają się specjalnymi nacięciami, na których rozpierają się podczas wkręcania. Takie łączniki umożliwiają rozłożenie nacisku na dużą powierzchnię podłoża, dzięki czemu cała konstrukcja staje się wyjątkowo wytrzymała.

Dzięki swojej budowie śruba Molly pozwoli Ci zatem na zamocowanie nie tylko lekkich, ale również cięższych elementów suchej zabudowy. Jeśli myślisz o montażu ścian działowych, sufitu podwieszanego, obudowy elementów konstrukcyjnych czy zabudowy skosów na poddaszu, zajrzyj do naszego sklepu i wybierz odpowiedni rodzaj śrub rozprężnych.

Śruba Molly niezbędna przy dekorowaniu wnętrz

Kołki Molly okazują się nieocenione także przy dekorowaniu wnętrz. Za ich pomocą powiesisz na ścianie duże obrazy czy ciężkie lustro w ozdobnych ramach, mając pewność, że mocowanie będzie solidne i bezpieczne. Pomogą Ci również w montażu wsporników półek, listew ozdobnych, prowadnic oraz innych elementów dekoracyjnych.

Nie musisz się obawiać, że wieszane elementy okażą się zbyt ciężkie. Jeśli chodzi o kołki Molly, obciążenie ścian gipsowo-kartonowych przy ich użyciu może wynieść nawet kilkadziesiąt kilogramów!

Różne modele kołków typu Molly

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór kołków Molly (rozmiary m.in. 4x32 mm, 6x65 mm czy 6x37 mm), wśród których z pewnością znajdziesz potrzebny Ci model. Dzięki dużej ilości rozmiarów bez trudu dopasujesz śrubę do grubości ściany.

Oferujemy wkręty Molly przeznaczone do użycia na takich podłożach, jak płyta gipsowo-kartonowa, płyta pilśniowa, wiórowa czy OSB, a także sklejka. Do wyboru masz śruby kotwiące zwykłe, z hakiem sufitowym lub kątowym — w zależności od tego, w jakim miejscu będziesz chciał ich użyć.

Nasze śruby Molly możesz bez problemu zdemontować lub wykręcić i użyć ponownie. Co więcej, ich zamontowanie nie wymaga wiele pracy ani specjalistycznych narzędzi. Wystarczy Ci sam wkrętak — nie musisz sięgać po specjalny ściągacz.

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości