Śruby Jola

Śruby Jola marki Koelner zwane kołkami rozprężnymi. Wykonane są z udaroodpornego kopolimeru polipropylenu lub nylonu. Ich specyficzna budowa zabezpiecza przed ruchem w trakcie montażu. Można stosować je w podwójnej płycie gipsowo-kartonowej, a także demontować. Służy do mocowania lekkich i średnich elementów suchej zabudowy, akcesoriów łazienkowych czy ram i listew.

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

 1. 3764
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 11,37 zł

  Special Price 8,27 zł

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Śruby Jola do suchej zabudowy

Funkcjonalne śruby Jola to wysokiej jakości kołki rozprężne, znajdujące szerokie zastosowanie podczas wykonywania zamocowań lekkich i średnich elementów suchej zabudowy. Za ich pomocą szybko i sprawnie zamontujesz także elementy dekoracyjne czy akcesoria łazienkowe. Przygotowaliśmy dla Ciebie śruby ocynkowane galwanicznie dostępne w kilku rozmiarach i kształtach.

Śruby ocynkowane galwanicznie idealne do zamocowań

Śruby ocynkowane galwanicznie sprawdzą się idealnie podczas tworzenia różnego rodzaju zamocowań do suchej zabudowy. To dobry wybór, jeśli chcesz zamontować sufit podwieszany, zabudować wnękę czy nieestetyczne elementy instalacji.

Rozprężny kołek Jola przyda Ci się również podczas wykańczania wnętrza i prac dekoracyjnych. Za jego pomocą szybko i solidnie zamontujesz prowadnice, ramy, listwy oraz inne ozdobne elementy. Praktyczne kołki sprawdzą się też przy mocowaniu niezbędnych akcesoriów łazienkowych bądź kuchennych. Dzięki swojej charakterystycznej budowie zmniejszają ryzyko ruchu w trakcie montażu, który przebiega sprawnie i bezproblemowo. Samo mocowanie jest silne, więc nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo domowników lub zamocowanych dekoracji.

Rozprężny kołek Jola z wysokiej jakości materiałów

W naszym sklepie mamy dla Ciebie wysokiej jakości kołki rozprężne kultowej marki Koelner. Wykonanie kołka z takich materiałów jak udaroodporny kopolimer polipropylenu czy nylonu pozwala osiągnąć imponującą wytrzymałość. Natomiast zrobiony ze stali ocynkowanej galwanicznie wkręt możesz w razie potrzeby wykręcić.

Do wyboru masz dyble o długości od 35 do 60 mm i (wkręt ma 3,5 lub 4 mm). Znajdziesz u nas akcesoria do suchej zabudowy dostosowane do średnicy wiercenia 8 lub 10 mm, przy minimalnej grubości ściany 9,5 lub 12,5 mm, dostępne w opakowaniach po 4, 6, 50 bądź 100 sztuk. W asortymencie posiadamy też śruby Jola z prostym hakiem.

Śruby Jola do różnych podłoży

Kołki rozprężne stalowe to produkty, dzięki którym szybko i z satysfakcjonującym efektem przeprowadzisz remont lub udekorujesz mieszkanie.

Nasze kołki metalowe Jola sprawdzą się przede wszystkim w takich podłożach jak płyta gipsowo-kartonowa, stosowana bardzo często podczas budowy czy przebudowy mieszkań. Dzięki lekkim ściankom działowym czy elementom podwieszanym szybko i skutecznie zamaskujesz elementy instalacji, skos na poddaszu lub nieporęczne wnęki.

Kołki do karton-gipsu możesz wykorzystać także przy zamocowaniach w płytach pilśniowych, płytach wiórowych oraz płytach OSB. Sprawdzą się też przy takim podłożu jak sklejka. Wybierz model najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb!

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości
 • Random