Kołki szybkiego montażu z kołnierzem

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

 1. 3698
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 11,98 zł

  Special Price 7,38 zł

 2. -47% Kołki szybkiego montażu z kołnierzem, 6x80mm, opakowanie 12 szt KOELNER B-FXK-06K080
  3708
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 3,50 zł

  Special Price 1,88 zł

 3. -37% Kołki szybkiego montażu z kołnierzem, 6x40mm, opakowanie 200 szt KOELNER FX-06K040 Kołki szybkiego montażu z kołnierzem, 6x40mm, opakowanie 200 szt KOELNER FX-06K040
  3696
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 11,98 zł

  Special Price 7,66 zł

 4. 3706
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 3,20 zł

  Special Price 1,60 zł

 5. 6905
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 6,50 zł

  Special Price 4,65 zł

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

Sekret najlepszych zamocowań? Kołki szybkiego montażu z kołnierzem

Wszelkie listwy, łaty i inne elementy lekkiej suchej zabudowy możesz zamocować do podłoża za pomocą kołków rozporowych znajdujących się w tym dziale. Zostały one specjalnie dobrane, aby spełnić wszelkie wymagania związane z tym rodzajem montażu. Zobacz, dlaczego obecność kołnierza sprawia, że są one najlepsze.

Zamocowania, dające gwarancję łączenia

Wszystkie mocowania i łączenia wymagają odpowiedniego dobrania elementów spajających. Do suchej zabudowy powinieneś wybrać specjalne kołki szybkiego montażu. Dzięki nim jesteś w stanie łatwo i szybko wykonać dane prace montażowe. Posiadają one odpowiednio ukształtowane koszulki, które umieścisz w uprzednio przygotowanych otworach. Jednak to nie wszystko. Szczególnie funkcjonalne w mocowaniu lekkich elementów suchej zabudowy będą kołki szybkiego montażu z kołnierzami. Dlaczego? Dzięki większym kołnierzom są one zdolne do wytrzymania większego obciążenia. Zatem, jeśli zależy Ci na dobrze przymocowanych elementach suchej zabudowy, ale również maksymalnie prostym do wykonania zamocowaniu, sięgnij po kołki szybkiego montażu z kołnierzem.

Co wyróżnia kołki szybkiego montażu z kołnierzem?

Te rodzaje kołków rozporowych wyróżniają się specjalną budową, która zapewnia maksymalną wygodę wykonywania zamocowania. Zastosujesz je w takich materiałach, jak: beton, kamień, klinkier czy cegła. Kołki szybkiego montażu z kołnierzem przydadzą Ci się do wykonania wielu prac wykończeniowych. Ich polipropylenowe koszulki są wykonane tak, że rozszerzają się miarowo wraz ze stopniowym wbijaniem gwoździa. Możesz mieć dzięki temu pewność, że kołek będzie odpowiednio zamontowany i mocowanie nie poluzuje się i nie wypadnie. Kołki szybkiego montażu z kołnierzem oferowane w sklepie internetowym StukPuk mają specjalnie zygzakowaty kształt strefy rozporowej.

Szybki montaż z kołkami rozporowymi z kołnierzem

Wszędzie tam, gdzie zależy Ci na sprawnym montażu lekkich elementów suchej zabudowy, widoczne tutaj kołki rozporowe z kołnierzem sprawdzą się znakomicie. Mocowanie wykonasz bez wiercenia, a także w znacznie krótszym czasie niż stosując zwykłe elementy łączeniowe – wystarczy, że umieścisz je w przygotowanych wcześniej otworach. Dzięki kołkom szybkiego montażu z kołnierzami będziesz mógł swobodnie zainstalować listwę przypodłogową czy też przytwierdzić odpowiednio łatę drewnianą. Wybierz odpowiednie elementy mocujące w sklepie internetowym StukPuk.pl! Znajdziesz tu kompletny asortyment potrzebny Ci do prac budowlanych i montażowych.

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości