Kotwy rozprężne z hakiem

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

 1. 3792
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 34,87 zł

  Special Price 17,12 zł

 2. 3793
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 13,85 zł

  Special Price 9,21 zł

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

Kotwy rozprężne z hakiem

Kotwy rozprężne z hakiem to akcesoria niezbędne podczas tworzenia systemów suchej zabudowy. Dzięki nim z powodzeniem zamontujesz sufit podwieszany czy ścianki z płyty gipsowo-kartonowej. Sprawdzą się także w trakcie prac dekoracyjnych czy remontowych – pozwolą na stworzenie solidnych zawieszeń elementów wykończeniowych. Sprawdź wysokiej jakości kotwy z hakiem dostępne w naszym sklepie StukPuk.

Kotwy rozprężne z hakiem do suchej zabudowy

Kotwy rozprężne z hakiem to akcesoria pozwalające na tworzenie solidnych zamocowań w różnego rodzaju podłożach. Umożliwią Ci prosty i wygodny montaż elementów suchej zabudowy, w szczególności konstrukcji sufitów podwieszanych. Są niezbędne nie tylko podczas wykończania wnętrz, ale też przy pracach remontowych oraz dekoracyjnych — pozwalają przygotować mocne zawieszenia dla wielu elementów wykończeniowych oraz aranżacyjnych.

Kotwa rozprężna z hakiem wykonana jest najczęściej z solidnej stali ocynkowanej, odpowiednio zabezpieczonej przed korozją. Dzięki charakterystycznej konstrukcji oraz zastosowaniu właściwych materiałów gwarantuje stabilne mocowanie i pełne bezpieczeństwo. Dostępne w naszej ofercie kotwy z hakiem nadają się do wykonywania zamocowań elementów, które wymagają zachowania odporności przeciwpożarowej.

Kotwa rozprężna z hakiem do montażu na różnych podłożach

Przygotowaliśmy dla Ciebie kotwy stalowe rozprężne renomowanej marki Koelner. Są one dostosowane do mocowania elementów suchej zabudowy oraz elementów wykończeniowych na różnego rodzaju podłożach. Z powodzeniem wykorzystasz nasze kotwy rozporowe z hakiem do pracy w pełnych materiałach budowlanych, takich jak beton niezarysowany, cegła ceramiczna pełna czy skała.

Montaż kotwy rozprężnej z hakiem jest wyjątkowo prosty, komfortowy i szybki. Wystarczy wywiercić otwór w podłożu i oczyścić go ze zwiercin, a następnie przyłożyć do niego mocowany element i wbić kotwę za pomocą młotka. Następnie należy odpowiednio ją dokręcić. Jednocześnie możesz liczyć na uzyskanie wyjątkowo satysfakcjonujących parametrów mocowania, ponieważ nasze kotwy poradzą sobie nawet z wysokimi obciążeniami.

Kotwy metalowe o wielu zastosowaniach

W naszym sklepie StukPuk znajdziesz wytrzymałe kotwy rozprężne z hakiem, dzięki którym przeprowadzisz prace wykończeniowe, remontowe lub dekoracyjne szybko i w komfortowy sposób. Wybierz kotwy stalowe o odpowiedniej średnicy wiercenia, np. 6 lub 8 mm, oraz o dopasowanej do potrzeb długości, np. 40 lub 50 mm. W zależności od rodzaju planowanych prac możesz zdecydować się na opakowanie zawierające np. 4 lub aż 50 sztuk.

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości