Kołki wbijane sufitowe

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

 1. 3790
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 93,48 zł

  Special Price 65,58 zł

 2. 3789
  Dostępne
  Dużo i
  63,96 zł
 3. 3791
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 2,98 zł

  Special Price 2,21 zł

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

Kołki wbijane sufitowe do lekkich konstrukcji podwieszanych

Kołki wbijane sufitowe to praktyczne łączniki, które przydadzą Ci się podczas takich prac jak mocowanie sufitu podwieszanego czy elementów ścian kartonowo-gipsowych. W naszym sklepie znajdziesz kołki stalowe w kilku wymiarach i w opakowaniach o różnej wielkości.

Dyble sufitowe zapewnią solidne mocowanie

Kołki sufitowe, nazywane także dyblami sufitowymi, to elementy zamocowania niezbędne podczas montażu sufitu podwieszanego. Swoje zastosowanie znajdują również przy mocowaniu różnych elementów ścian kartonowo-gipsowych.

W ofercie sklepu Stuk-Puk znajdziesz dyble stalowe do sufitu dostępne w wymiarach 6x40 mm oraz 6x65 mm, w opakowaniach po 4 lub 100 sztuk. Nasze kołki stalowe składają się z dwóch metalowych elementów rozprężnych, gwarantujących bezpieczną eksploatację, a także trwałość i wysoką nośność konstrukcji. Dzięki dobiciu stalowego klina możliwe jest osiągnięcie odpowiedniego rozporu w podłożu oraz uzyskanie wyjątkowo solidnego mocowania. Przygotowana z użyciem naszych dybli do sufitu podwieszanego konstrukcja będzie więc odporna na obciążenia i bezpieczna dla osób przebywających w pomieszczeniu.

Dyble stalowe to wygodne i bezpieczne rozwiązanie

Dostępne w naszej ofercie kołki metalowe do sufitów podwieszanych są odporne na działanie ognia i wykonane ze stali ocynkowanej galwanicznie. Możesz ich używać na podłożu betonowym oraz z cegły ceramicznej pełnej. Są stosowane łącznie z prętem z hakiem zamkniętym.

Korzystanie z kołków do podwieszanego sufitu jest wyjątkowo wygodne i proste — nie potrzebujesz nawet narzędzia osadzającego, wystarczy Ci sam młotek. W odpowiednio wywierconym otworze umieszczasz element mocowany przez trzon kołka wbijanego, tak głęboko, jak wymaga tego solidne zamocowanie. Następnie za pomocą młotka wbijasz trzpień do momentu, aż zrówna się z kołnierzem kołka.

Dyble stalowe — szerokie zastosowanie

Zamocowania do suchej zabudowy, takie jak dyble stalowe czy mocne kotwy do sufitu, okazują się nieocenione podczas tworzenia lekkich konstrukcji budowlanych i wykańczania wnętrz. Za pomocą kołków stalowych możesz nie tylko zamocować w bezpieczny sposób sufit podwieszany, ale również postawić ściankę działową czy zakryć elementy konstrukcji budowlanej i stworzyć estetyczne wnętrze. To modne rozwiązanie w przypadku pomieszczeń o nowoczesnym charakterze. Sprawdzi się też, jeśli chcesz dokonać szybkiej zmiany wystroju.

Kołki stalowe wbijane znajdują zastosowanie także przy instalacji sufitów kasetonowych, systemów wentylacyjnych, systemów rurowych oraz instalacyjnych, jak również metalowych profili dachowych bądź stalowych taśm perforowanych. Wybierz model, którego potrzebujesz!

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości