Zamocowania sanitarne

Do zamocowań ogólnych zaliczymy też zamocowania sanitarne Koelner pozwalające zamontować np. WC lub umywalkę. Przeważnie występują w zestawach zawierających po dwa kołki rozporowe, dwa specjalnie przygotowane wkręty oraz elementy maskujące. Zamocowania takie występują w różnych kolorach i bez problemu znajdziemy zestawy w pasujących do naszej łazienki kolorach.

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

 1. 3392
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 2,55 zł

  Special Price 1,25 zł

 2. 3391
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 2,57 zł

  Special Price 1,50 zł

 3. 3397
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 23,03 zł

  Special Price 17,54 zł

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

Zamocowania sanitarne

Zamocowania sanitarne to szczególny rodzaj zamocowań ogólnych służący do montażu urządzeń sanitarnych używanych na co dzień w łazience czy toalecie. Praktyczne zestawy pozwalają na szybkie i bezproblemowe wykonanie zadania, a odpowiednio dobrane elementy pozwolą Ci oszczędzić cenny czas. W naszym sklepie przygotowaliśmy dla Ciebie zamocowania sanitarne renomowanej marki Koelner — wybierz produkt, którego potrzebujesz!

Zamocowania sanitarne niezbędne w łazience i toalecie

Zamocowania sanitarne zaliczyć można do rodzaju zamocowań ogólnych. Charakteryzuje je specyficzne przeznaczenie — są to zamocowania stworzone z myślą o montażu urządzeń sanitarnych. Za ich pomocą szybko i sprawnie zamontujesz umywalkę lub muszlę toaletową, nawet jeśli nie masz dużego doświadczenia w tego typu pracach.

Kołki sanitarne to określenie używane w odniesieniu do elementów wchodzących w skład zestawów zamocowań sanitarnych. W sklepie StukPuk znajdziesz praktyczne gotowe komplety, zawierające wszystko, co może Ci się przydać podczas montażu umywalki bądź muszli WC. Nie musisz tracić czasu na dobieranie odpowiednich akcesoriów i możesz skupić się na szybkim zamocowaniu urządzenia.

Do wyboru masz zamocowania w kolorze białym lub srebrnym, o średnicy kołka 10 lub 14 mm oraz średnicy wkrętu 6, 8 lub 10 mm. Dostępne są zestawy o długości kołka 50 lub 70 mm oraz długości wkrętu 80 lub 140 mm.

Kołki sanitarne do zamocowania umywalki

Jeśli urządzasz łazienkę lub toaletę i planujesz zamocowanie na ścianie umywalki, sięgnij po gotowy zestaw zamocowań sanitarnych, który ułatwi Ci to zadanie. Przygotowaliśmy komplet zawierający odpowiednią ilość kołków rozporowych, wkrętów dwugwintowych, nakrętek, podkładek oraz kapturków maskujących. Rozporowe kołki sanitarne w połączeniu z wkrętami pozwalają na solidne zakotwienie całego zestawu, a podkładka stanowi izolację i jest elementem poziomującym urządzenie.

Nasze kołki sanitarne wykonane są z wysokiej jakości udaroodpornego kopolimeru oraz nylonu; wkręty wytworzono ze stali ocynkowanej galwanicznie. Możesz użyć ich w podłożu z betonu lub pełnej cegły.

Zamocowania sanitarne do montażu muszli toaletowej

W skład dostępnych u nas zestawów do montażu muszli toaletowej wchodzą kołki rozporowe, kapturki maskujące, wkręty z łbem sześciokątnym oraz podkładki zabezpieczające. Tego rodzaju zamocowania sanitarne sprawdzą się doskonale w takich podłożach jak beton niezarysowany, cegła ceramiczna pełna oraz skała. Sprawdź dostępne wymiary i wzory, a następnie dobierz produkt dopasowany do funkcjonalności oraz estetyki Twojej łazienki lub toalety.

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości