Wkręty hartowane do betonu

Ustaw kierunek malejący

8 produkt(ów)

 1. 3677
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 33,34 zł

  Special Price 20,02 zł

 2. -46% Wkręt hartowany do betonu 7,5 X 112 mm, opakowanie 6 szt KOELNER B-WHO75112 Wkręt hartowany do betonu 7,5 X 112 mm, opakowanie 6 szt KOELNER B-WHO75112
  3684
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 4,40 zł

  Special Price 2,39 zł

 3. 3676
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 49,99 zł

  Special Price 22,87 zł

 4. 3683
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 3,98 zł

  Special Price 2,39 zł

 5. 3675
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 25,47 zł

  Special Price 12,73 zł

 6. 3682
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 3,40 zł

  Special Price 2,39 zł

 7. -54% Wkręt hartowany do betonu 7,5 X 132 mm, opakowanie 6 szt KOELNER B-WHO75132
  3685
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 5,43 zł

  Special Price 2,50 zł

 8. -42% Wkręt hartowany do betonu 7,5 X 182 mm, opakowanie 6 szt KOELNER B-WHO75182
  3687
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 6,78 zł

  Special Price 3,99 zł

Ustaw kierunek malejący

8 produkt(ów)

Wkręty do zadań specjalnych – mocowania w betonie

Jeśli chcesz wykonywać bezpieczne i trwałe mocowania w betonie, sięgnij po odpowiednie wkręty. Które z nich będą właściwe? Przede wszystkim wybierz taki rodzaj zamocowań ramowych, który wytrzyma duże obciążenia – będą to wkręty hartowane.

Zastosowanie wkrętów specjalnych

Wkręty do betonu to rodzaj elementów łączeniowych, które mają szerokie zastosowanie w budownictwie. Bez nich nie mogłyby powstać trwałe konstrukcje, a montaż materiałów budowlanych z pewnością by się nie powiódł. Hartowane wkręty do betonu należą do tych zamocowań ramowych, które mają za zadanie przez lata zapewniać trwałość danego wykończenia czy montażu. Zastosujesz je np. do mocowania ram okiennych, drzwi czy też łat drewnianych, które chcesz na stałe przytwierdzić do danego podłoża. Jeśli tylko chcesz wykonać stałe mocowanie w tak twardym i zbitym materiale, jak beton, kamień, pustak czy cegła – sięgnij po wkręty hartowane, które znajdziesz właśnie w tym dziale sklepu StukPuk.

Jakie powinny być wkręty do betonu?

Ten rodzaj wkrętów umożliwia mocowanie elementów bezpośrednio w podłożu betonowym – bez konieczności użycia kołków rozporowych czy chemii. Z tego względu są to elementy łączeniowe, które wymagają specjalistycznego wykonania. Wkręty do betonu powinny być wykonane ze stali hartowanej, zapewniającej im optymalną trwałość i zdolność do utrzymania obciążenia. Dodatkowo – ich gwinty są odpowiednio ząbkowane (również na czubku), aby ich bezrozporowy montaż w twardym materiale był jak najłatwiejszy. Budowa hartowanych wkrętów ramowych zapewnia ich ścisłe przyleganie do ścianek otworu i chroni je przed wysuwaniem się. Zamocowania te powinny być również ocynkowane, co zabezpiecza je dodatkowo przed uleganiem wilgoci i innym warunkom atmosferycznym.

Wybierz odpowiednie zamocowania ramowe

Dzięki zebraniu wszystkich wkrętów do betonu razem możesz łatwo wybrać dokładnie te, których potrzebujesz lub też zorientować się w ich rodzajach. Zdecyduj, jakiej powinny być długości i sięgnij po opakowanie, które zawiera odpowiadającą Ci liczbę elementów. Wszystkie zamocowania ramowe w tej kategorii są wykonane z hartowanej i ocynkowanej stali, a ich budowa całkowicie odpowiada ich zastosowaniu. Możesz sięgnąć po nie śmiało, jeśli szukasz wkrętów odpowiednich do betonu, cegły, kamienia czy pustaków. Inne, podobne rodzaje elementów łączeniowych znajdziesz w kategorii zamocowania ramowe. Skorzystaj z niej, jeśli potrzebujesz kołków lub kotew do ościeżnic – wszystko to znajdziesz w sklepie StukPuk!

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości
 • Random