Kołki rozporowe z hakiem prostym

Ustaw kierunek malejący

8 produkt(ów)

 1. 3479
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 2,10 zł

  Special Price 1,25 zł

 2. 3477
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 1,66 zł

  Special Price 1,18 zł

 3. 3507
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 2,64 zł

  Special Price 1,56 zł

 4. 3478
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 1,66 zł

  Special Price 1,29 zł

 5. 3508
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 3,22 zł

  Special Price 1,91 zł

 6. 3495
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 1,97 zł

  Special Price 1,44 zł

 7. 3496
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 2,01 zł

  Special Price 1,44 zł

 8. 6902
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 12,90 zł

  Special Price 9,25 zł

Ustaw kierunek malejący

8 produkt(ów)

Kołki rozporowe z hakiem prostym

Kołek rozporowy z hakiem to jeden z popularnych łączników stosowanych przy tworzeniu różnego rodzaju zamocowań. Znajduje szerokie zastosowanie podczas prac budowlanych, remontowych, dekoracyjnych oraz wykończeniowych. Dzięki niemu z łatwością zamocujesz elementy instalacji, powiesisz obraz lub półkę. W naszym sklepie przygotowaliśmy dla Ciebie kołki z hakiem w wielu różnych wymiarach.

Kołki rozporowe z hakiem niezbędne podczas wykańczania wnętrza

Kołki rozporowe z hakiem okazują się przydatne niemal na wszystkich etapach budowy, chociaż szczególną rolę odgrywają podczas prac wykończeniowych. Za ich pomocą możesz solidnie zamocować półki ścienne, szafki, korytka i przełączniki elektryczne, lampy i kinkiety, czujniki ruchu czy akcesoria łazienkowe bądź kuchenne.

Kołki rozporowe z hakiem prostym są nieocenione podczas dekorowania mieszkania czy biura. Przy ich użyciu szybko i sprawnie powiesisz na ścianie obrazy czy zdjęcia, a także różnego rodzaju dekoracje. Przydadzą się też do zamocowania skrzynki na listy lub oświetlenia przed domem.

Kołki rozporowe z hakiem prostym — solidne i łatwe w użyciu

Zasada działania kołka rozporowego z hakiem prostym jest bardzo prosta. Kołek składa się z koszulki wykonanej z tworzywa sztucznego oraz z wkrętu. Podczas wkręcania wkrętu koszulka jest rozpierana, ściśle wpasowując się w wywiercony wcześniej otwór i zapewniając solidne mocowanie. Co ważne, stosując hak rozporowy, nie musisz wiercić głębokiego otworu. Pamiętaj jednak, by po osadzeniu kołnierza w otworze podbić go młotkiem, a dopiero później osadzić w nim wkręt.

Haki rozporowe o różnych parametrach

W naszym sklepie przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór kołków rozporowych z hakiem prostym marki Koelner lub Tytan. Gwarancję wysokiej jakości i wytrzymałości daje wykonanie z solidnych materiałów — kołnierze wyprodukowano z udaroodpornych kopolimerów polipropylenowych, a wkręty ze stali ocynkowanej galwanicznie.

Nasze kołki rozporowe z hakiem, w zależności od wybranego modelu, możesz stosować na takich podłożach jak beton niezarysowany, beton komórkowy lub gazobeton, skała, płyty kanałowe, pustaki, płyta gipsowo-kartonowa, a także cegła ceramiczna pełna, cegła silikatowa (pełna bądź drążona) lub cegła dziurawka.

Do wyboru masz kołki o długości od 30 do 60 mm i średnicy kołka w zakresie 6-12 mm. Są one dostosowane do średnicy wiercenia 6-12 mm oraz posiadają haki o średnicy od 4 do 8 mm. Zajrzyj na stronę sklepu StukPuk i wybierz kołki rozporowe z hakiem prostym dopasowane do mocowania, jakie zamierzasz wykonać!

 

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości
 • Random