Kołki rozporowe z hakiem huśtawkowym

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

 1. 3482
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 2,25 zł

  Special Price 1,33 zł

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Kołki rozporowe z hakiem huśtawkowym – solidne mocowania w Twoim domu

Niezależnie od tego, czy jesteś na etapie wykańczania, czy też urządzania mieszkania, potrzebne Ci będą mocowania pozwalające na solidne zawieszanie rozmaitych przedmiotów. Warunki te spełniają kołki rozporowe z hakiem huśtawkowym, które znajdziesz w ofercie sklepu StukPuk. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Kołki rozporowe z hakiem huśtawkowym – zasady działania

Niewielkie elementy, na których można zawieszać przedmioty o sporej wadze? Takie rozwiązanie jest możliwe, dzięki specyficznej budowie kołków rozporowych z hakiem huśtawkowym. Składają się one z dwóch części. Pierwszą stanowi kołek, wykonany najczęściej z mocnego tworzywa sztucznego, który wkłada się do przygotowanego wcześniej otworu. Następnie umieszcza się w nim drugi element, czyli stalowy wkręt – poprzez siłę nacisku rozpiera on kołek, przez co stabilnie mocuje się w podłożu. Wkręt posiada wygięte i zaokrąglone zakończenie, przez co możliwe jest wieszanie na nim ruchomych przedmiotów, choć kołki z hakiem huśtawkowym sprawdzają się także w przypadku przedmiotów mocowanych na stałe.

Do czego wykorzystać kołki rozporowe z hakiem huśtawkowym?

Jak sama nazwa wskazuje, kołki z hakiem huśtawkowym znajdują zastosowanie podczas montażu huśtawek, hamaków i innych mebli wypoczynkowych. Wysoka odporność na obciążenia czyni je sprawdzonym i solidnym połączeniem. Zawsze jednak warto sprawdzić ten parametr przed wykorzystaniem kołka, aby mieć pewność bezpieczeństwa takiej konstrukcji. Kołki rozporowe z hakiem huśtawkowym sprawdzają się też w wielu innych sytuacjach – mogą posłużyć do zawieszania półek i szafek, elementów oświetlenia, jak lampy i kinkiety, a także jako haczyki do obrazów. Powszechnie stosowane są także przy montażu czujników ruchu, akcesoriów łazienkowych, elementów instalacji elektrycznej czy poręczy. Dzięki kołkom z hakiem huśtawkowym możesz wykonać wiele prac w swoim mieszkaniu.

Oferta kołków rozporowych z hakiem huśtawkowym w sklepie StukPuk

W naszym asortymencie znajdziesz kołki rozporowe z hakiem huśtawkowym idealne do użytku w pełnych materiałach, takich jak beton niezarysowany, beton komórkowy, skała czy pełna cegła ceramiczna. Wykonane są z mocnych materiałów gwarantujących wykonywanie solidnych połączeń. Kołek rozporowy z hakiem huśtawkowym KOELNER B-FIX12H posiada kołek z udaroodpornego kopolimeru polipropylenu PP oraz wkręt ze stali ocynkowanej galwanicznie 10 μm. Sprawdź również pozostałe mocowania dostępne w naszej ofercie i zaopatrz się w potrzebne Ci do pracy akcesoria.

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości
 • Random