Koszulki kołków rozporowych

Ustaw kierunek malejący

8 produkt(ów)

 1. 3448
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 16,17 zł

  Special Price 10,36 zł

 2. 3457
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 13,52 zł

  Special Price 5,41 zł

 3. 3440
  Dostępne
  Mało i
  5,00 zł
 4. 3451
  Dostępne
  6,22 zł
 5. 3436
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 5,31 zł

  Special Price 3,27 zł

 6. 3453
  Dostępne
  8,21 zł
 7. 3455
  Dostępne
  15,03 zł
 8. 6901
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 8,50 zł

  Special Price 6,13 zł

Ustaw kierunek malejący

8 produkt(ów)

Koszulki kołków rozporowych do zamocowań

Koszulki kołków rozporowych, dzięki swoim rozmaitym kształtom oraz innym specyficznym cechom, pozwalają wybrać kołek idealnie dopasowany do konkretnego podłoża. Za pomocą dostępnych w naszym sklepie koszulkom z powodzeniem wykonasz solidne mocowanie zarówno w podłożu pełnym, jak i w tym z pustą przestrzenią np. w cegle dziurawce.

Koszulki do kołków rozporowych o wielu zastosowaniach

Koszulki do kołków rozporowych to popularne akcesoria, niezbędne do tworzenia różnego rodzaju zamocowań. Ich proste użycie sprawia, że bez problemu posłuży się nimi nie tylko profesjonalista, lecz również majsterkowicz-amator.

Koszulki kołków rozporowych okazują się nieocenione podczas wielu prac remontowo-budowlanych. Najczęściej sięga się po nie jednak w trakcie prac wykończeniowych i montażu oświetlenia czy instalacji elektrycznych. Używając kołków rozporowych, możesz zamocować na ścianie szafki, półki oraz uchwyty TV. Sprawdzą się doskonale również przy montażu skrzynek na listy i zewnętrznych elementów oświetlenia lub różnego rodzaju listew oraz poręczy. Za pomocą kołków montażowych wykonasz też wiele prac dekoracyjnych — powiesisz na ścianie obrazy i lustra, a także inne elementy ozdobne.

Koszulki kołków rozporowych o różnych kształtach

Koszulki kołków rozporowych stanowią kluczowy element, pozwalający na właściwe działanie tych popularnych łączników. Po wywierceniu odpowiedniej wielkości otworu, osadzasz w nim koszulkę i podbijasz ją młotkiem lub starannie dociskasz. Następnie wkręcasz w nią pasujący wkręt. W trakcie wkręcania koszulka kołka rozporowego ulega rozpieraniu i ściśle wpasowuje się w otwór. Ten prosty sposób zapewnia solidne mocowanie.

Rodzaje kołków rozporowych różnią się między sobą m.in. kształtem koszulek. W naszym sklepie znajdziesz koszulki uniwersalne, których konstrukcja pozwala na zastosowanie we wszystkich rodzajach podłoża. Takie koszulki do kołków rozporowych rozszerzają się czterokierunkowo, posiadają skrzydełka antyrotacyjne i żebrowanie wzmacniające przyczepność. Mamy też kołki rozporowe z dwukierunkowym mechanizmem rozporu, stabilizującymi montaż wypustkami czy zabezpieczającym przed zbytnim zagłębianiem się w otworze kołnierzem.

Koszulki kołków montażowych o wielu parametrach

Mamy dla Ciebie wysokiej jakości koszulki do kołków montażowych takich marek jak Koelner, Tytan czy Rawlplug, wykonane z udaroodpornego kopolimeru polipropylenu bądź z nylonu.

Wśród nich znajdziesz koszulki o długości od 25 do 70 mm, o średnicy od 5 do 12 mm. Posiadamy zarówno kołki do podłoży pełnych, jak i kołki rozporowe do cegły dziurawki czy pustaków.

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości
 • Random