30% Taniej Darmowa dostawa Szybka wysyłka
Zapytaj:
kontakt@stukpuk.pl lub chat poniżej

Śruby

Śruba Koelner z gwintem ocynkowanym i sześciokątnym łbem służą do mocowania dwóch elementów. Zbudowane są z nierdzewnej stali węglowej (w dodatku kwasoodpornej), co pozwala stosować je w różnych miejscach nawet narażonych na korozję czy warunki atmosferyczne. Stosowana zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów.

Ustaw kierunek malejący

11 produkt(ów)

 1. 4070
  Dostępne
  175,50 zł
 2. 4071
  Dostępne
  151,69 zł
 3. 4072
  Dostępne
  157,30 zł
 4. 4073
  Dostępne
  152,22 zł
 5. 4074
  Dostępne
  138,58 zł
 6. 4075
  Dostępne
  125,74 zł
 7. 4076
  Dostępne
  140,45 zł
 8. 4077
  Dostępne
  140,18 zł
 9. 4078
  Dostępne
  145,53 zł
 10. 4079
  Dostępne
  143,66 zł
 11. 4080
  Dostępne
  123,86 zł

Ustaw kierunek malejący

11 produkt(ów)

Śruby do pewnego mocowania

Zastosowanie śrub to najpopularniejszy i najbardziej powszechny sposób mocowania dwóch różnych elementów. Stosuje się je praktycznie wszędzie – począwszy od małych przedmiotów codziennego użytku, przez pojazdy, na dużych konstrukcjach kończąc. Nic dziwnego, ponieważ śruby to solidny i łatwy w użyciu produkt, który daje wiele możliwości względem łączenia niezależnie od materiałów, z jakimi pracujesz.

Śruby w budowlanym markecie internetowym StukPuk.pl

Śruby można podzielić przede wszystkim ze względu na gwint, jakiego użyto podczas ich produkcji. Istotne są również długość i średnica, a także rodzaj łba. Mimo tego, że jest to podział umowny, a nazwy pochodzą z języka potocznego, to zasadniczo wyróżnia się dwa rodzaje gwintów: calowy i metryczny. Różnica pomiędzy nimi tkwi w jednostkach, w jakich podawana jest średnica gwintu. Mogą to być cale lub centymetry.

Solidne śruby wykonane są ze stali nierdzewnej, co czyni je odpornymi na korozję i szkodliwe działanie innych czynników atmosferycznych. Często są również kwasoodporne. Dodatkową zaletą będzie ocynkowany gwint na całości trzpienia. Oprócz tego rozróżnia się również śruby z pełnym gwintem i sześciokątnym łbem, śruby z niepełnym gwintem i sześciokątnym łbem oraz śruby imbusowe.

Szerokie zastosowanie śrub

Śruby nierdzewne możesz spotkać praktycznie wszędzie. Wykorzystywane są do produkcji urządzeń codziennego użytku, sprzętów RTV i AGD, a także w przemyśle, przy produkcji samochodów, rowerów i innych pojazdów. Śruby są nieocenioną pomocą podczas prac remontowo-budowlanych i stanowią obowiązkowe wyposażenie każdego majsterkowicza bez względu na to, czy jest on profesjonalistą, czy amatorem.

Z pewnością będziesz miał z nimi do czynienia podczas prac w garażu, ogrodzie, wymianie hydrauliki czy instalacji gazowej. Co najważniejsze, śruby nierdzewne są odporne na szkodliwy wpływ czynników atmosferycznych, a to oznacza, że z powodzeniem możesz stosować je na otwartych przestrzeniach, gdzie narażone są na działanie sił natury.

Sprawdź śruby dostępne w markecie budowlanym online StukPuk.pl i wybierz odpowiedni produkt do pracy!