DIN934 (nakrętka sześciokątna standard)

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

 1. -61% Nakrętka sześciokątna ocynkowana DIN 934 M8, blister 10 szt KOELNER B-NAM-08
  4028
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 2,69 zł

  Special Price 1,07 zł

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Uniwersalne nakrętki sześciokątne ocynkowane

Nakrętki sześciokątne to jedne z najpopularniejszych elementów złącznych, używanych zarówno przez amatorów, jak i przez specjalistów na co dzień pracujących w branży remontowo-budowlanej. Mamy dla Ciebie wysokiej jakości nakrętki sześciokątne ocynkowane marki Koelner, zgodne z normą DIN934. Wybierz właściwy rozmiar i ciesz się sprawną pracą!

Nakrętki sześciokątne — popularny element złączny

Nakrętki sześciokątne to bardzo popularny element złączny, którego nie może zabraknąć nie tylko w skrzynce profesjonalisty, ale również wśród narzędzi i akcesoriów każdego majsterkowicza. Bez zastosowania śruby razem z nakrętką nie będziesz w stanie solidnie złączyć ze sobą dwóch elementów. Te produkty współpracują ze sobą i tylko w tym połączeniu gwarantują odpowiednie mocowanie.

Din934 to norma, według której wykonywane są standardowe nakrętki sześciokątne. Dzięki temu, kiedy kupujesz taką nakrętkę, możesz mieć pewność, że będzie posiadała pewne charakterystyczne cechy i wyróżniać się będzie odpowiednią wytrzymałością i odpornością na zniszczenia. Normy pozwalają też na łatwe odróżnianie rodzajów nakrętek sześciokątnych, których jest naprawdę wiele. Na rynku znajdziesz m.in. nakrętki niskie, wysokie, wysokie z kołnierzem, samozabezpieczające czy kołpakowe.

Din934, czyli nakrętka sześciokątna standardowa

Jeśli chodzi o nakrętki sześciokątne, norma DIN934 służy do określenia ich standardowego, najbardziej uniwersalnego typu. Są to nakrętki otwarte, w które wkręcisz śrubę na wylot. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie — możesz je wykorzystać niemal na każdym etapie prac remontowo-budowlanych czy podczas wykańczania wnętrz i domowych napraw.

Nakrętki typu „DIN934 standard” sprawdzą się doskonale podczas tworzenia konstrukcji drewnianych i stalowych, przy montażu różnego rodzaju instalacji, mocowaniu elementów zawieszanych oraz podwieszanych. Za ich pomocą z powodzeniem złożysz meble, a dzięki zabezpieczeniu przed korozją naprawisz ogrodzenie czy zewnętrzną balustradę. Nakrętki sześciokątne są też wykorzystywane do produkcji maszyn.

Standardowe nakrętki sześciokątne o różnych parametrach

W naszym sklepie Stuk Puk przygotowaliśmy dla Ciebie wysokiej jakości nakrętki sześciokątne renomowanej marki Koelner. Możesz wybierać spośród nakrętek dostosowanych do rozmiaru klucza od 10 do 36 mm, z średnicą wewnętrzną typu od M6 do M24.

Nasze nakrętki sześciokątne wykonano z wytrzymałej stali, która została galwanicznie ocynkowana, co przedłuża trwałość i zabezpiecza przed korozją. Dzięki temu bez obaw możesz używać ich na zewnątrz, ponieważ są odporne na niekorzystne warunki.

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości