Wkręty, śruby, gwoździe – niezbędne podczas wykonywania połączeń

Wszelkie prace montażowe, a także szereg remontowych czy renowacyjnych, wymagają wykorzystania elementów mocujących, dzięki którym każda konstrukcja zyska odpowiednią formę, trwałość i stabilność. Wśród nich wyróżnić można wkręty, śruby oraz gwoździe – każde złącze znajdzie zastosowanie w wielu sytuacjach i ułatwi codzienną pracę. Sprawdź, jakie rodzaje połączeń przygotowaliśmy w internetowym sklepie budowlanym StukPuk!

Śruby – idealne łączenie dwóch elementów

Zajmujesz się mechaniką? A może samodzielnie skręcasz meble do swojego ogrodu? Nieważne, jaki rodzaj prac konstrukcyjnych chcesz wykonać – śruby dostępne w naszym asortymencie przydadzą Ci się w każdej sytuacji. Śruby DIN 933 perfekcyjnie połączą ze sobą 2 elementy, zapewniając im odpowiednią stabilność. Aby tak się stało, skorzystaj również z nakrętek sześciokątnych oraz podkładek, które uzupełniają ten rodzaj mocowania. W ofercie znajdziesz śruby Koelner – ocynkowane modele z pełnym gwintem wykonane zostały ze kwasoodpornej stali węglowej, co czyni je odpornymi na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, więc z powodzeniem mogą być stosowane nawet w trudnych warunkach.

Gwoździe – najpopularniejsze mocowania

Przydają się w rozmaitych sytuacjach – prace wykończeniowe, dekarskie, stolarskie czy ciesielskie byłyby niemożliwe do wykonania bez odpowiednich gwoździ. W ofercie sklepu StukPuk znajdziesz różne ich rodzaje, dzięki czemu jeszcze lepiej przystosujesz je do własnych potrzeb. Znajdziesz tu gwoździe budowlane o zróżnicowanych średnicach i długościach. Gwoździe papowe Koelner posłużą do mocowania gontów bitumicznych pokryć dachowych i płytek łupkowych, a ponieważ są odporne na działanie czynników atmosferycznych, na długi czas zachowają swoje właściwości. Znajdziesz tu także gwoździe stolarskie, które podobnie jak gwoździe paletowe świetnie współpracują z drewnem, a nawet gwoździe pierścieniowe, które wykorzystasz do złączy ciesielskich. Wybieraj najlepsze modele spośród produktów marki Koelner i Topex.

Wkręty – łatwiejsza praca w drewnie

W sklepie internetowym StukPuk znajdziesz szeroki wybór wkrętów różnego rodzaju – dzięki nim możesz wykonywać solidne połączenia w meblach oraz innych konstrukcjach drewnianych. Znajdziesz tu m.in. wkręty hartowane Koelner, wkręty z łbem sześciokątnym czy też wkręty typu „konfirmat” nadające się do solidnego skręcania mebli. Dostępne są także wkręty farmerskie, za pomocą których przymocujesz blachy profilowane do drewna konstrukcyjnego. Sprawdź naszą ofertę i wybierz potrzebne Ci do pracy wkręty, śruby i gwoździe.

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości
  • Random