Wsporniki i kotwy

Wsporniki oraz kotwy Koelner wykonane są z blachy stalowej o grubości 5 milimetrów oraz posiadają powłokę ochronną w formie ocynkowania. Idealnie nadają się do mocowania słupów, belek nośnych, znaków drogowych czy choćby elementów ogrodzenia. Są w stanie wytrzymać duże naprężenia oraz niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

 1. 7981
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 209,10 zł

  Special Price 70,85 zł

 2. 7972
  Dostępne
  Mało i
  68,27 zł

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

Wsporniki i kotwy

Łączniki ciesielskie, nazywane też złączami ciesielskimi, stanowią rodzaj mocowania pozwalającego łączyć ze sobą elementy różnego rodzaju konstrukcji. Dzięki ich użyciu możliwe jest stworzenie trwałych i jednocześnie estetycznych połączeń. Najpopularniejsze z łączników – poza łącznikami kątowymi, prostymi i taśmami stalowymi – są wsporniki stalowe i kotwy ciesielskie. Znajdują one zastosowanie podczas wykonywania więźby dachowej, huśtawek, altan, drewnianych domków ogrodowych i nie tylko. W naszym internetowym markecie budowlanym znajdziesz wsporniki stalowe i kotwy do słupa w wielu rozmiarach i kształtach.

Wsporniki stalowe i kotwy ciesielski – szeroki wybór

W naszym sklepie prezentujemy bogaty asortyment wsporników stalowych oraz kotew ciesielskich, przeznaczonych do wykonywania różnego rodzaju prac z drewnem. Zapraszamy do zapoznania się z produktami marki Koelner wykonanymi z blachy stalowej o grubości 5 mm. Dzięki ocynkowaniu posiadają powłokę ochronną zabezpieczająca przed działaniem czynników zewnętrznych. W zależności od potrzeb oferujemy łączniki ciesielskie o różnych parametrach w niezmiennie wysokiej jakości, w tym: wsporniki belki, łącza typu T, kotwy płaskie do betonu, złącza krokwiowo-płatwiowe, wsporniki słupa oraz podstawy słupa ze stópką. Dzięki ich wykorzystaniu ułatwisz sobie wykonywanie połączeń typu drewno-drewno, drewno-beton oraz drewno-metal.

Wsporniki stalowe

Stalowe wsporniki słupa i belki znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie konieczne jest trwałe osadzenie elementów w podłożu. W zależności od indywidualnych potrzeb, w naszej ofercie znajdziesz wsporniki do wbijania, wkręcania, z regulacją, a także do zabetonowania. Każdy ze wsporników stalowych dostępnych w internetowym sklepie budowlanym posiada niezbędne aprobaty techniczne oraz spełnia wymagane normy. Są one gwarancją mocnych, estetycznych i profesjonalnych łączeń.

Kotwy ciesielskie

Kotwy do słupa to elementy niezbędne do wykonywania trwałych mocowań o podwyższonej odporności. Z powodzeniem wykorzystuje się do je do mocowania słupów, belek nośnych czy ogrodzeń. Są one w pełni odporne na duże naprężenia i niesprzyjające warunki atmosferyczne. Kotwy do słupów drewnianych, po zatopieniu w betonie, łączy się z drewnianym materiałem.

Już teraz sprawdź ofertę przedstawioną w markecie budowlanym online i wybieraj spośród wysokiej jakości łączników ciesielskich. Znajdziesz wśród nich wsporniki stalowe i kotwy ciesielskie o różnych rozmiarach i kształtach, pokryte cynkową powłoką chroniącą przed korozją.

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości
 • Random