Łączniki kątowe

Do łączenia pod kątem prostym różnego rodzaju materiałów takich jak drewno, metal czy tworzywa sztuczne używa się łączników kątowych Koelner, popularnie zwanych kątownikami. Wykonane są one z blachy stalowej i posiadają gotowe otwory montażowe pozwalające na szybkie zamontowanie bez konieczności wcześniejszego ich przygotowania.

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

 1. 7908
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 80,26 zł

  Special Price 58,45 zł

 2. -37% Złącze kątowe równoramienne PLUS wzmocnione z przetłoczeniem o wymiarach 70x70x55 mm Koelner D-ZK-70-WZ/2 Złącze kątowe równoramienne PLUS wzmocnione z przetłoczeniem o wymiarach 70x70x55 mm Koelner D-ZK-70-WZ/2
  7932
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 1,44 zł

  Special Price 0,92 zł

 3. 7934
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 62,73 zł

  Special Price 40,15 zł

 4. -14% Złącze kątowe równoramienne Koelner 60x60x45 mm D--ZK-60
  23651
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 1,23 zł

  Special Price 1,07 zł

 5. -31% Złącze kątowe równoramienne Koelner PLUS wzmocnione z przetłoczeniem o wymiarach 105x105x90 mm opakowanie 10szt Koelner D-ZK-105 WZ/2
  24041
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 54,60 zł

  Special Price 37,98 zł

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

Łączniki kątowe do scalania pod kątem prostym

Łączniki kątowe to podstawowe elementy pozwalające na połączenie pod kątem prostym drewna, metalu czy tworzyw sztucznych. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór kątowników o różnych wymiarach i kształtach, dzięki którym w łatwy sposób zamontujesz półki czy złożysz meble.

Łączniki kątowe z solidnej blachy stalowej

Zadaniem łączników kątowych, nazywanych także kątownikami, blachami kątowymi czy złączami kątowymi, to niewielkie elementy wykonywane z blachy stalowej. Dzięki gotowym otworom możesz je szybko zamontować, używając do tego celu gwoździ bądź wkrętów. Otwory pełnią też inne funkcje — pozwalają wyeliminować naprężenia dylatacyjne oraz ułatwiają montowanie elementów o nietypowym kształcie.

Łącznik ciesielski kątowy to jeden z najpopularniejszych rodzajów kątowników. Służy do łączenia elementów drewnianych, sprawdza się więc w przemyśle meblowym, przy pracach stolarskich oraz ciesielskich.

Łącznik ciesielski kątowy i inne rodzaje kątowników

Popularne łączniki ciesielskie to po prostu łączniki kątowe do drewna. Posłużą Ci do realizacji takich zadań jak montaż konstrukcji drewnianych, drewnianych płotów i ogrodzeń, szop, altan czy pergoli. Sprawdzą się też przy tworzeniu wzmocnień regałów i innych mebli drewnianych.

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Ciebie bogaty wybór łączników stalowych przeznaczonych do łączenia różnych materiałów — nie tylko drewna, ale też metalu czy tworzyw sztucznych. Umożliwią Ci stworzenie takich połączeń jak np. drewno-drewno, drewno-stal, drewno-cegła czy drewno-beton.

Różne modele łączników kątowych stalowych

Dzięki bogatemu wyborowi wysokiej jakości kątowników marki Koelner z pewnością znajdziesz u nas takie łączniki, jakich aktualnie potrzebujesz.

Mamy dla Ciebie zarówno łączniki kątowe uniwersalne, jak i kątowniki płytkowe i belkowe w szerokiej gamie rozmiarów. Jeśli zależy Ci na mocniejszym połączeniu, wybierz blachy kątowe wzmocnione z przetłoczeniem, wyjątkowo odporne na zginanie. Z kolei łączenie elementów narożnych wymagać będzie użycia specjalnego kątownika narożnikowego. W naszej ofercie znajdziesz też łączniki kątowe meblowe — lekkie, średnie lub ciężkie.

Nasze kątowniki są ocynkowane elektrolitycznie, co zapewnia odpowiednią ochronę przed korozją. Świetnie sprawdzą się zatem także w niekorzystnych warunkach — możesz śmiało użyć ich przy wzmacnianiu płotu czy mebli ogrodowych. Zajrzyj do sklepu StukPuk i poszukaj łączników kątowych o odpowiadających Ci rozmiarach i nośności.

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości
 • Random