Tuleje stalowe z gwintem wewnętrznym

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

 1. 3353
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 3,75 zł

  Special Price 2,71 zł

 2. 3354
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 4,12 zł

  Special Price 2,44 zł

 3. -46% Tuleje stalowe rozprężne M10 x 40mm, opakowanie 6 szt KOELNER B-ST10
  3355
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 4,50 zł

  Special Price 2,44 zł

 4. -33% Tuleje stalowe rozprężne M12 x 50mm, opakowanie 4 szt KOELNER B-ST12
  3356
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 4,56 zł

  Special Price 3,10 zł

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

Tuleje stalowe z gwintem wewnętrznym — idealne do mocowania w betonie

Tuleje stalowe z gwintem wewnętrznym to uniwersalne łączniki będące rodzajem kotwy mechanicznej. Znajdują szerokie zastosowanie podczas mocowania sufitów podwieszanych czy montażu wielu rodzajów instalacji. Mamy dla Ciebie tulejki gwintowane w kilku wymiarach, z różną średnicą gwintu metrycznego.

Tuleja z gwintem wewnętrznym do mocowania w betonie

Tuleja z gwintem wewnętrznym nazywana jest również kotwą tulejową bądź tuleją stalową rozprężną. Ten wytrzymały, wykonany ze stali łącznik okazuje się nieoceniony podczas montażu instalacji grzewczych, sanitarnych czy przeciwpożarowych, a także ciągów wentylacyjno-klimatyzacyjnych oraz popularnych sufitów podwieszanych.

Tuleje gwintowane stalowe przydadzą Ci się również do mocowania barier, balustrad lub bram. Są przystosowane do obciążeń wymagających połączeń średniej nośności, a swoje zastosowanie znajdują przede wszystkim przy pracach w podłożu betonowym (beton spękany i niespękany).

W naszym sklepie StukPuk przygotowaliśmy  najwyżej jakości stalowe tulejki z gwintem wewnętrznym marki Koelner, dostępne w różnych wymiarach i wielkościach opakowania.

Tuleje gwintowane stalowe — cechy charakterystyczne

Kotwa z gwintem wewnętrznym umożliwia montaż nieprzelotowy w podłożu betonowym, z niewielką głębokością kotwienia. Dzięki jej charakterystycznemu kształtowi możesz umieścić całą tulejkę w otworze. Decydując się na użycie tulei z gwintem wewnętrznym, masz możliwość zastosowania do niej nie tylko śrub, ale również prętów gwintowanych. Rozwiązanie to wiąże się też z możliwością montażu dystansowego.

Do użycia tulei gwintowanej stalowej potrzebujesz jedynie młotka. Po wywierceniu odpowiedniego otworu i oczyszczeniu go ze zwiercin, wystarczy włożyć w niego tuleję i dobić młotkiem. Następnie należy uderzyć młotkiem w podbijak, co pozwoli na rozprężenie tulei w otworze. Teraz pozostaje tylko przyłożyć mocowany element oraz nakładkę, a na koniec dokręcić całość za pomocą nakrętki.

Rodzaje tulejek stalowych

Szeroka gama tulejek stalowych dostępnych w naszej ofercie pozwoli Ci na wybranie łącznika idealnie dopasowanego do konkretnego zastosowania.

Wśród oferowanych produktów znajdziesz tuleje z gwintem wewnętrznym M8, M6, M10, M12 i M16. Mają one średnice od 8 do 22 mm oraz długość od 25 do 65 mm. Możesz wybierać spośród opakowań zawierających od 2 do 10 sztuk tulejek. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i zapewnij sobie najwyżej jakości elementy niezbędne podczas prac montażowych.

 

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości
 • Random