30% Taniej Darmowa dostawa Szybka wysyłka
Zapytaj:
kontakt@stukpuk.pl lub chat poniżej

Kotwy chemiczne

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)

 1. 3362
  Dostępne
  33,71 zł
 2. 3358
  Dostępne
  Dużo i
  27,04 zł
 3. 3359
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 34,48 zł

  Special Price 29,82 zł

 4. 3360
  Dostępne
  Dużo i
  43,28 zł
 5. 3363
  Dostępne
  Dużo i
  41,92 zł
 6. -25% Kotwa chemiczna viniloestrowa bez styrenu EVOLUTION II 380 ml TYTAN F-G-EVO2-380
  3364
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 49,77 zł

  Special Price 37,70 zł

 7. 3365
  Dostępne
  37,64 zł
 8. 3366
  Dostępne
  Średnio i
  46,23 zł
 9. 28839
  Dostępne
  63,93 zł
 10. 28840
  Dostępne
  72,72 zł

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)

Do najtrwalszych zamocowań – kotwy chemiczne

Jeśli zależy Ci na stworzeniu pewnych zamocowań o wysokich parametrach wytrzymałościowych, powinieneś skorzystać z oferty sklepu StukPuk. W niniejszym dziale znajdziesz rozmaite kotwy chemiczne, które wykorzystasz do wykonania trwałych łączeń nawet w bardzo zniszczonych podłożach. Zobacz, jaki masz wybór!

Kiedy kotwy chemiczne okażą się niezastąpione?

Ten rodzaj zamocowań przyda Ci się zarówno podczas wznoszenia nowego domu, jak i remontowania starych powierzchni. Dzięki temu, że kotwa chemiczna nie powoduje naprężeń, możesz zastosować ją nawet w podłożach zniszczonych i mało stabilnych. Za ich pomocą wykonasz zamocowanie bez naruszania ich struktury. Najczęściej kotwy chemiczne stosuje się do podłoży pełnych, np. betonu, ale i słabych oraz z pustkami, takich jak cegła czy pustak. Jest to zatem rodzaj zamocowania, który możesz wykorzystać właściwie wszędzie i zawsze. Pamiętaj jednak, że od temperatury podłoża, zależy to, jak szybko będzie się wiązać kotwa. Ponadto tego rodzaju łącznika wklejanego użyjesz wszędzie tam, gdzie nie możesz skorzystać z kotew mechanicznych.

Jakie kotwy chemiczne masz do wyboru

W sklepie internetowym StukPuk zostały zgromadzone różne rodzaje tego łącznika wklejanego. Dzięki urozmaiconej ofercie, masz szansę sięgnąć po produkt, który idealnie spełni Twoje wymagania. Sprawdź choćby kotwy chemiczne uznanej marki Tytan, które dzięki formule opartej na modyfikowanych żywicach poliestrowych, posiadają doskonałe właściwości wiążące, bez jednoczesnego naruszania struktury podłoża. W ofercie znajdziesz również zamocowania tego typu wyprodukowane przez markę Rawlplug, które są wykonane z kolei na bazie winyloestru. Za pomocą takiej kotwy chemicznej możesz tworzyć łączenia w betonie niespękanym, wymagające najwyższej nośności – będą one szczególnie odporne na obciążenia. Dzięki temu rodzajowi zamocowania, będziesz w stanie wykonać trwałe łączenia nawet tam, gdzie nie są zalecane kotwy mechaniczne.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze kotwy chemicznej

Wybierając kotwę chemiczną w internetowym sklepie budowlanym StukPuk, zwróć uwagę na pojemność opakowań poszczególnych łączników wklejanych. Dostępne są wersje większe i mniejsze, np. 300 czy 160 ml, zastanów się zatem, na ile zamocowań ma Ci starczyć konkretny rodzaj kotwy chemicznej. Istotną kwestią jest również wybór bazy, na jakiej powstał dany łącznik. Kotwy chemiczne mogą być wykonane w oparciu o żywice poliestrowe bądź stanowić materiał winyloestrowy. Sprawdź, która z nich będzie najlepsza do Twoich zamocowań.