Taśmy dwustronne

Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)

 1. 6818
  Dostępne
  Dużo i
  6,95 zł
 2. -37% Taśma do wykładzin PRAXA 48mm x 25m TBP-DW-48-#25
  6790
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 6,75 zł

  Special Price 4,28 zł

 3. 6820
  Dostępne
  Dużo i
  1,94 zł
 4. 6808
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 1,89 zł

  Special Price 1,19 zł

 5. 6804
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 3,89 zł

  Special Price 2,44 zł

 6. 34630
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 11,75 zł

  Special Price 9,68 zł

 7. 34627
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 1,97 zł

  Special Price 1,57 zł

Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)

Taśmy dwustronne – przydatne w każdym domu akcesorium

Taśmy dwustronne służą nie tylko do unieruchomienia dywanów i wykładzin – to rodzaj drobnych akcesoriów, które przydadzą się w każdym gospodarstwie domowym. Za ich pomocą możesz w niewidoczny sposób przykleić dany element do wybranej powierzchni. Zobacz, jakie taśmy dwustronne znajdziesz w sklepie StukPuk!

Taśmy dwustronne do wykładzin

Głównym zastosowaniem tego rodzaju akcesorium do mocowania jest unieruchomienie dywanów czy wykładzin na podłodze. Za pomocą taśmy dwustronnej możesz zapobiec przesuwaniu się ich po śliskiej posadzce. W ten sposób nie tylko dopełnisz pożądanej dekoracji, ale również zminimalizujesz ryzyko poślizgnięcia się przechodzących osób. Również dzięki przytwierdzeniu dywanu na taśmę dwustronną unikniesz podwijania się jego brzegów, a co za tym idzie potykania się o nie oraz ich zniszczenia. Wykładziny nie będą się marszczyć i przesuwać, co zapewnia estetyczny wygląd wykończonej nimi podłogi.

Jaką taśmę dwustronną wybrać

W internetowym markecie budowlanym StukPuk znajdziesz kilka różnych rodzajów taśm dwustronnych. Głównie różnić się będą one szerokością i długością. Zanim więc zdecydujesz się na którąś, sprawdź, jaki model taśmy dwustronnej sprawdzi się najlepiej. Do wyboru masz produkty uznanej marki budowlanej Topex, a także Praxa. Taśmy klejące dwustronnie dostępne w tej kategorii możesz wykorzystać do wszystkich rodzajów podłóg, także tych, które są ogrzewane. Pamiętaj, że niezależnie od wybranego egzemplarza i siły jego mocowania, musisz dokładnie oczyścić podłoże z pyłu i innych zabrudzeń. Powinno być suche i pozbawione tłuszczu czy kurzu. Wtedy będziesz mieć pewność, że taśma dwustronna spełni swoją funkcję.

Łatwe i estetyczne wykończenia z taśmą klejącą dwustronnie

Taśmy dwustronne należą do rodzaju zamocowań, które są bardzo łatwe do zastosowania, ale równie bez trudu można je zdemontować. Bezinwazyjny montaż wykładzin czy dywaników na schodach głównie ma taką zaletę, że unikasz zniszczenia powierzchni i materiału. Taśmy klejące dwustronnie zastępują również szereg elementów łączeniowych oraz narzędzi, które musiałbyś wykorzystać. Jeśli chcesz, aby Twój dywan ściśle przylegał do posadzki, a jego sposób przytwierdzenia był niewidoczny, będzie to doskonałe rozwiązanie. Taśmy dwustronne przydają się także do szeregu innych wykończeń, dekoracji oraz napraw, wykonywanych w domu. Są niezbędne nie tylko majsterkowiczom, ale również osobom zajmującym się rękodziełem czy też kreatywną zabawą z dziećmi. Sprawdź jeszcze inne taśmy i folie dostępne w sklepie StukPuk!

 

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości