Folie stretch

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)

 1. 6773
  Dostępne
  Dużo i
  15,09 zł
 2. 6779
  Dostępne
  Dużo i
  32,47 zł
 3. 34639
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 14,11 zł

  Special Price 11,86 zł

 4. 36945
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 20,37 zł

  Special Price 12,52 zł

 5. 36895
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 5,22 zł

  Special Price 3,21 zł

 6. 36911
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 10,53 zł

  Special Price 6,47 zł

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)

Czarne i bezbarwne folie do pakowania typu stretch

Zastosowanie folii stretch to doskonały sposób na pakowanie i transport materiałów budowlanych, urządzeń, mebli i wielu innych przedmiotów. Kilka warstw elastycznej stretchfolii stanowi barierę nieprzenikliwą dla wody, wilgoci, pyłu czy zabrudzeń. W sklepie internetowym StukPuk znajdziesz m.in. odporne na rozerwanie folie Praxa i Modeco o szerokości 50 cm oraz minizestawy z rączką do łączenia paczek i kartonów.

Do czego wykorzystasz stretchfolie?

Folie stretch produkowane są z tworzyw sztucznych (m.in. polietylenu) i dostępne w nawojach o długości około 140-160 metrów. Folia, mimo że ma niewielką grubość, wyróżnia się dużą wytrzymałością i niską wagą, przez co doskonale sprawdza się jako uniwersalny materiał do pakowania i transportu różnorodnych przedmiotów. Jest na tyle długa, by swobodnie owinąć całą paletę, unieruchamiając znajdujące się na niej materiały czy paczki. Folię stretch bez przeszkód dotniesz wedle potrzeb, co ułatwi Ci ekonomiczne zabezpieczanie elementów o nieregularnych kształtach.

Stretchfolie do dyspensera lub z wygodnym uchwytem

Rolka, na której umieszczona jest folia stretch, umożliwia wygodny i pewny chwyt, co ułatwi Ci wszystkie czynności związane z pakowaniem. Umożliwia również osadzenie folii w specjalnym dyspenserze. Narzędzia tego rodzaju przydadzą się zwłaszcza w magazynach, punktach logistycznych oraz w sklepach, gdzie każdego dnia pakowanych jest wiele przedmiotów. Do szybkiego łączenia kartonów i innych opakowań warto wykorzystać poręczne stretch folie z uchwytem PCV, np. zestaw MINI Stretch 100mm/225 marki Modeco.

Wysoka odporność na zrywanie

Folie stretch pozostają elastyczne zarówno w niskiej, jak i wysokiej temperaturze, dlatego nie trzeba ich dodatkowo zabezpieczać przed słońcem lub mrozem. Charakteryzują się również dużą przylepnością, dzięki czemu nie będą przemieszczać się w trakcie pakowania oraz ułatwią stosowanie taśm pakowych. Stosowanie wielu warstw stretchfolii znacznie zminimalizuje ryzyko przypadkowego naruszenia zabezpieczenia w trakcie przechowywania czy transportu towaru.

Kolorowe folie stretch

Do dyspozycji masz transparentne folie stretch, dzięki którym z łatwością sprawdzisz co zawiera przesyłka bez zrywania zabezpieczenia oraz folie czarne, pozwalające zamaskować pakowane przedmioty. Jeśli zależy Ci na bezpiecznym transporcie palet i przedmiotów jednostkowych skorzystaj z folii Praxa i Modeco dostępnych w sklepie Stukpuk. Z ich pomocą zabezpieczysz towar o różnorodnym kształcie i gabarytach.

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości