Grunty, podkłady oraz żywice do posadzek

Posadzki to jedne z najważniejszych powierzchni każdego domu, mieszkania czy lokalu. Aby były doskonale równe i gładkie, a także maksymalnie funkcjonalne, możesz potrzebować produktów, takich jak grunty, podkłady podłogowe czy powłoki epoksydowe. Sprawdź szeroką ofertę tych artykułów, jaką znajdziesz w asortymencie StukPuk.pl!

Grunty do przygotowania podłoża

W ofercie sklepu StukPuk znajdziesz grunty budowlane takich marek jak Baumit czy Cersit. Są to sprawdzone produkty, dzięki którym podłoga w Twoim domu będzie zabezpieczona przez pękaniem. Grunt jest niezastąpiony w sytuacjach, kiedy posadzka ma być kładziona na wysoce chłonnym lub osłabionym podłożu. Betonowa masa gruntująca wzmocni je i sprawi, że szybciej będzie wysychać. Produkty z naszego asortymentu są wysoce wydajne i nadają się do gruntowania powierzchni wykonanych z betonu, gazobetonu, płyt ceramicznych oraz gipsowo-kartonowych, tynków gipsowych i cementowych.

Podkłady podłogowe dla idealnie równej posadzki

Podkłady podłogowe, które znajdziesz wśród artykułów na StukPuk.pl, to specjalnie przygotowane mieszanki cementowe, dzięki którym posadzka w Twoim domu lub lokalu użyteczności publicznej będzie doskonale gładka i równa. Wystarczy, że podkład podłogowy wymieszasz z wodą, a następnie naniesiesz na wstępnie przygotowane podłoże. Wiele z tych produktów posiada właściwości samopoziomujące, dzięki czemu możesz ograniczyć swoją pracę do minimum. Podkłady podłogowe to zatem doskonały wybór dla osób, którym zależy na szybkich i widocznych efektach, a także dla tych mniej wprawionych w remontach. Ponadto podkład podłogowy długotrwale zabezpiecza właściwą warstwę podłogową przed pękaniem i wilgotnieniem.

Powłoki epoksydowe – szybki i wygodny sposób na podłogę

Powłoka epoksydowa, zwana także żywicą lub farbą epoksydową, to preparat najczęściej stosowany w przestrzeniach użyteczności publicznej. Epoksydowe podłogi znaleźć możesz w wielopoziomowych parkingach, na halach produkcyjnych czy w magazynach. Nierzadko jednak jest to rozwiązanie stosowane również na balkonach, gdzie duże znaczenie ma wodoszczelność i odporność posadzki. Powłoki epoksydowe to barwione na wiele kolorów preparaty służące zabezpieczeniu podłogi przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz trwałymi zabrudzeniami. Łatwo się je nakłada i prezentują się estetycznie. Niektóre z żywic epoksydowych wymagają wcześniejszego wymieszania z utwardzaczem. Ich skuteczność sprawdź sam, wybierając jeden z produktów na StukPuk.pl!

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości