Akryle

Akryle Euro-line oraz SOUDAL to rodzaj wodorozcieńczalnych mas uszczelniających stosowanych jako materiał wypełniający we wszelkich pracach budowlano-remontowych. Doskonale sprawdzają się przy montażu różnego typu instalacji, okien, drzwi oraz materiałów wykończeniowych i dekoracyjnych. Akryle Super Plus i Tytan są odporne na promieniowanie UV oraz praktycznie bezwonne, a ich spoiny odznaczają się wysoką elastycznością.

Ustaw kierunek malejący

12 produkt(ów)

 1. 2708
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 6,90 zł

  Special Price 4,01 zł

 2. -39% Akryl TYTAN Euro-line biały 300 ml AKT-EL-BI-030
  2707
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 8,00 zł

  Special Price 4,88 zł

 3. -39% Akryl TYTAN Professional biały 310 ml AKT----BI-031
  2701
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 8,99 zł

  Special Price 5,52 zł

 4. 2704
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 9,17 zł

  Special Price 5,79 zł

 5. 2703
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 11,99 zł

  Special Price 7,36 zł

 6. 2702
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 11,20 zł

  Special Price 7,15 zł

 7. 2705
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 9,17 zł

  Special Price 5,79 zł

 8. 2714
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 12,26 zł

  Special Price 8,19 zł

 9. -38% Akryl szpachlowy szybki TYTAN Professional 310 ml AKT-SZP-BI-031
  2706
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 11,99 zł

  Special Price 7,48 zł

 10. 2723
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 9,98 zł

  Special Price 6,67 zł

 11. 20768
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 8,99 zł

  Special Price 5,92 zł

 12. 20769
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 9,99 zł

  Special Price 6,31 zł

Ustaw kierunek malejący

12 produkt(ów)

Akryle – idealne do uszczelniania i uzupełniania ubytków

Stawianie oraz wykańczanie budynków jest etapem złożonym i wymagającym zastosowania wielu materiałów. Niezbędna okazuje się być m.in. chemia budowlana, dzięki której możesz we właściwy sposób montować, uszczelniać czy uzupełniać ubytki w konstrukcjach. Właśnie do tego typu zadań przydają się akryle – łatwe w użytku oraz wyróżniające się doskonałą skutecznością działania, usprawnią każdy remont i prace budowlane.

Akryle – kiedy się sprawdzają?

Akryle powszechnie używane są jako materiał wypełniający w pracach remontowo-budowlanych. To właśnie dzięki nim montaż drzwi, okiem czy innych materiałów wykończeniowych jest o wiele łatwiejszy. Szczególnie przydatne okazują się być akryle do uszczelniania odporne na promieniowanie UV, wilgoć i zmienne temperatury, które można stosować również na zewnątrz. Takim działaniem może pochwalić się Akryl Tytan Euro-line, sprawdzający się na balkonach, tarasach oraz jako uszczelnienie dla ram okiennych oraz parapetów. Produkt ten, podobnie jak Akryl błyskawiczny Express SOUDAL, jest całkowicie bezwonny, więc prace z jego użyciem są komfortowe. Akryl do fasad TYTAN ProfessionalB doskonale sprawdza się natomiast przy pracach wykończeniowych na elewacjach, gdyż można go stosować na murach pokrytych tynkiem mozaikowym.

Szybszy i łatwiejszy remont z akrylami

Akryle budowlane są niezwykle pomocne przy wypełnianiu rys, pęknięć oraz szczelin w ścianach i sufitach – takim działaniem wyróżnia się m.in. Akryl Tytan Euro-line. Do takich zadań warto wybierać preparaty, które po zaaplikowaniu nadają się do malowania. Takie produkty idealnie nadają się do naprawiania płaszczyzn mających zastosowanie dekoracyjne. Akryle świetnie sprawdzają się również podczas montowania ościeżnic, ram okiennych, parapetów czy balustrad, jak również jako środek uszczelniający do płyt g-k. Jeśli musisz uzupełnić nieco większe rysy czy szczeliny, wówczas zdecyduj się na lekki akryl szpachlowy Soudal o konsystencji pianki.

Szeroka oferta akryli w sklepie StukPuk

W ofercie internetowego sklepu budowlanego StukPuk znajdziesz szeroki wybór akryli bezzapachowych do różnych zadań – możesz wybierać spośród produktów znanych i cenionych na rynku budowlanym marek. Akryle szybkoschnące, malarskie, szpachlowe i fasadowe dają możliwość wybrania dokładnie takiego preparatu, jaki jest potrzebny do wykonania zaplanowanych zadań. Zapoznaj się z ofertą internetowego sklepu budowlanego StukPuk i zaopatrz się w akryle budowlane spełniające Twoje oczekiwania.

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości