Silikony i uszczelniacze do prac naprawczych i montażowych

Silikony i uszczelniacze stosowane są podczas prac remontowo-budowlanych do wypełniania szczelin i ubytków w różnego rodzaju powierzchniach. Znajdują zastosowanie także podczas montażu ram okiennych czy kładzeniu płytek. Na StukPuk.pl zebraliśmy dla Ciebie szeroki wybór silikonów i akrylowych uszczelniaczy w jednym miejscu.

Sylikony uniwersalne i budowlane

Sylikony w pojemnikach ciśnieniowych to jedne z najczęściej wybieranych preparatów uszczelniająco-montażowych. Są to plastyczne masy wykonane z tworzywa sztucznego, które doskonale wypełniają i uzupełniają wszelkiego rodzaju szczeliny powstałe w powierzchniach. Silikony uniwersalne wykorzystasz do spoinowania elementów ceramicznych i metalu. Przydadzą się więc podczas wykładania ścian i podłóg płytkami, których łączenia należy wypełnić fugą. Drewniane ramy okien odrestaurujesz za pomocą silikonu szklarskiego, natomiast podczas napraw metalowych urządzeń wytwarzających wysoką temperaturę, niezastąpione okażą się silikony termoizolacyjne, które również znajdziesz w ofercie marketu budowlanego online StukPuk.pl.

Akryle do użytku wewnątrz pomieszczeń i nie tylko

Wypełnienia wykonane za pomocą akrylu cechują się dużą elastycznością i całkowitą bezwonnością. Z powodzeniem więc można stosować je podczas prac wykończeniowych wewnątrz domu do uszczelniania instalacji, okien i drzwi, a także elementów dekoracyjnych. Ogromną zaletą akryli, których bogaty wybór znajdziesz w ofercie sklepu internetowego StukPuk.pl jest możliwość malowania, by dopasować je do wypełnianych powierzchni. W asortymencie marketu dostępne są masy w pojemnikach ciśnieniowych oraz w formie szpachli akrylowych o konsystencji pianki.

Szpachlówki i kity do drewna

Market internetowy online StukPuk.pl posiada w swojej ofercie również specjalistyczne uszczelniacze, które z powodzeniem wykorzystasz do odświeżenia drewnianych podłóg w swoim domu. Kity do parkietu oraz naturalne kity szklarskie posiadają w swoim składzie prawdziwe drewno oraz oleje, które powodują, że po wyschnięciu preparaty pozostają niemal niewidoczne na uszczelnianej powierzchni. Naturalną szpachlówkę zastosujesz zarówno do naprawiania uszczerbków w podłożu, jak i do spoinowania nowych płyt podłogowych.

Pozostałe uszczelniacze i akcesoria na StukPuk.pl

Silikony budowlane i akryle uniwersalne to nie jedyne uszczelniacze, jakie okażą się przydatne podczas prac montażowych w Twoim domu. Dla doskonałego wykończenia powierzchni wykorzystasz płynną folię zapobiegającą uszkodzeniom płytek wywołanym przez wilgoć. W asortymencie marketu budowlanego StukPuk.pl znajdziesz także specjalistyczne uszczelniacze kominkowe odporne na bardzo wysoką temperaturę, czy szpachlę dekarską niezastąpioną podczas kładzenia odpornego na warunki atmosferyczne i szczelnego dachu. Zapoznaj się również z ofertą wyciskaczy do silikonów oraz innych akcesoriów do uszczelniaczy, które znacząco ułatwią Twoją pracę!

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości