Akcesoria do pian

Akcesoria do pian SOUDAL i Tytan to przede wszystkim pistolety do ich aplikacji wykonane z metalu z elementami tworzyw sztucznych. Pistolety pozwalają na precyzyjne dozowanie pian. Kolejnymi ważnymi akcesoriami są preparaty do czyszczenia pistoletów oraz do usuwania pian ze wszystkich zabrudzonych powierzchni.

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)

 1. 2653
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 22,99 zł

  Special Price 14,75 zł

 2. 2656
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 13,63 zł

  Special Price 9,08 zł

 3. -34% Płyn czyszczący do pianki i pistoletu SOUDAL 500 ml PIA-GF-CZ-500
  2657
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 25,18 zł

  Special Price 16,76 zł

 4. 2658
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 25,18 zł

  Special Price 16,76 zł

 5. 2663
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 93,70 zł

  Special Price 62,46 zł

 6. -36% Pistolet do pian TYTAN STANDARD NEW OSS-PI-PI-N
  14341
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 83,99 zł

  Special Price 53,95 zł

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)

Akcesoria do pian montażowych

Akcesoria do pian montażowych to przede wszystkim wygodne w użyciu pistolety do pianki montażowej czy specjalistyczne płyny czyszczące, dzięki który utrzymasz narzędzia w czystości lub usuniesz nieestetyczne zabrudzenia. W naszym asortymencie znajdziesz wszystko, czego możesz potrzebować podczas takich prac jak uszczelnianie, kładzenie izolacji czy mocowanie różnych elementów.

Pistolet do pianki Tytan oraz innych marek

Precyzyjne, szybkie i komfortowe nakładanie piany umożliwi Ci praktyczny pistolet do pianki montażowej. To przydatne narzędzie, dzięki któremu nałożysz pianę nawet w trudno dostępnych miejscach, powstaje z metalu oraz elementów wykonanych z tworzyw sztucznych.

Mamy dla Ciebie wiele modeli topowych marek, np. Tytan oraz Soudal, różniących się między sobą takimi elementami jak precyzyjne końcówki do pistoletu do pianki, trwały lub wymienny charakter gniazda czy rodzaj zapięcia. Zobacz, który pistolet do pianki montażowej najlepiej odpowiada Twoim potrzebom!

Końcówki do pistoletu do pianki i inne elementy pistoletu

W sklepie Stuk-Puk kupisz praktyczne, kompaktowe i wygodne w użyciu pistolety do piany montażowej. Większość modeli posiada trwały metalowy korpus oraz gniazdo, którego budowa dostosowana jest do konkretnego rodzaju piany.

Jeśli planujesz użycie piany wkręcanej, wybierz pistolet do pianki montażowej ze standardowym gwintem. W przypadku piany z opatentowanym przez markę Soudal wygodnym zapięciem typu click, odpowiednim wyborem będzie pistolet z zapięciem bagnetowym click.

Możesz też u nas zakupić samo gniazdo do pistoletu do pianki, określane też często jako adapter do montażu piany. Wymienne gniazdo umożliwi Ci podłączenie piany z mocowaniem typu click do pistoletu ze standardowym gwintem. Dodatkowo wymiana tego elementu pozwoli przedłużyć żywotność urządzenia.

Wśród dostępnych u nas pistoletów do pianki znajdziesz również modele z regulacją strumienia, dodatkową końcówką do precyzyjnych prac, regulowaną iglicą czy przedłużką pomagającą w dotarciu w niedostępne miejsca.

Akcesoria do czyszczenia

Używając odpowiednich czyścików do pistoletów do pianki montażowej, znacznie przedłużysz żywotność tych przydatnych narzędzi. Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalistyczne płyny czyszczące do świeżych zabrudzeń z pianki poliuretanowej oraz preparaty do usuwania utwardzonej pianki. Za ich pomocą nie tylko oczyścisz i odtłuścisz korpus lub końcówki pistoletu do pianki, ale też usuniesz już stwardniałe zabrudzenia z powierzchni metalowych, drewnianych bądź szklanych.

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości