Kleje do parkietu i paneli

Kleje do parkietu i paneli Tytan i Super Plus to szybkoschnące kleje o bardzo mocnym spojeniu. Nie powodują odbarwień drewna, a po utwardzeniu tworzą trwałą i bezbarwną spoinę. Szczególnie zalecane do klejenia paneli podłogowych, ale także stolarki okiennej i drzwiowej, elementów dekoracyjnych do: betonu, cegły, kamienia, drewna oraz metalu.

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)

 1. 2536
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 18,99 zł

  Special Price 12,21 zł

 2. 2540
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 275,55 zł

  Special Price 175,46 zł

 3. 2570
  Brak i
  16,95 zł
 4. 2571
  Brak i
  52,25 zł
 5. 2573
  Brak i
  165,90 zł
 6. 2574
  Brak i
  234,95 zł

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)

Kleje do parkietów i paneli – chemia budowlana dla trwałych i pięknych podłóg

Zarówno parkiet, jak i panele cieszą się dużą popularnością. By jednak służyły przez długie lata, zachowując swój nienaganny wygląd i trwałość, należy nie tylko wybrać odpowiedni materiał, z którego są wykonane, ale i o odpowiednie akcesoria montażowe. Kluczową rolę w tym aspekcie odgrywają kleje do parkietów i paneli, dostępne w ofercie naszego internetowego marketu budowlanego.

Kleje do podłóg jedno- i dwuskładnikowe

Już teraz możesz dokonać łatwego wyboru optymalnego rozwiązania. Wśród oferowanych produktów znajdziesz przede wszystkim popularne jednoskładnikowe kleje do podłóg – hybrydowe, oraz dwuskładnikowe – poliuretanowe. Pierwsze z nich wyróżniają się doskonałą przyczepnością do podłoża, wysoką elastycznością oraz prostym sposobem aplikacji. Co ważne, w razie zabrudzenia parkietu lub paneli klejem możliwe jest jego łatwe i szybkie usunięcie. Kleje poliuretanowe cechują się z kolei wyjątkową wytrzymałością, która sprawia, że doskonale nadają się do parkietów i paneli drewnianych. Z powodzeniem mogą być one stosowane nawet w przypadku ogrzewania podłogowego. W sprzedaży dostępne są również kleje uniwersalne, które stosuje się zwykle do przyklejania listew wykończeniowych w miejscu styku podłogi ze ścianą.

Kleje do parkietów i paneli w sklepie StukPuk.pl

W markecie budowlanym online StukPuk zgromadziliśmy bogaty asortyment klejów do parkietów i paneli. Wśród nich znajdziesz produkty znanych i cenionych marek, takich jak Tytan i Super Plus. Możesz też wybrać ich formę – oferowane przez nas kleje do podłóg drewnianych dostępne są bowiem w różnych opakowaniach – wiaderkach, puszkach i poręcznych butelkach.

Profesjonalne klejenie dzięki chemii parkietowej i panelowej

Kleje do podłóg drewnianych Tytan i Super Plus to szybkoschnące kleje o silnym spojeniu, które tworzą trwałą i bezbarwną spoinę. Nie powodują przy tym odbarwienia drewna, dzięki czemu mogą być bez obaw stosowane do klejenia parkietu, mozaiki, paneli drewnianych, korka, a nawet podłóg wrażliwych na działanie wilgoci, w tym elementów wykonanych z buku i brzozy. Oferowane przez nas wysoce wydajne i odporne na ścinanie kleje do parkietów i paneli łatwo rozprowadzają się na powierzchni, ułatwiając wykonanie prac. Sprawdź wszystko, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości
 • Random