Kleje do różnych zastosowań

Drobne prace montażowo-naprawcze bez użycia młota czy wkrętarki? Spoinę o porównywalnej trwałości możesz uzyskać przy pomocy odpowiednio dobranego kleju. W asortymencie internetowego marketu budowlanego StukPuk znajdziesz bogaty wybór klejów i chemii budowlanej do różnych materiałów.

Kleje błyskawiczne i uniwersalne

Nie masz czasu na czekanie aż spoina stwardnieje? Skorzystaj z kleju błyskawicznego, który już po kilku godzinach stworzy trwałą spoinę. Wypróbuj np. klej epoksydowy Soudal Calendar Easier – wiąże już po 90 sekundach, a po 15 minutach całkowicie się utwardzi. Szukasz preparatu wielozadaniowego, który wykorzystasz do łączenia elementów wykonanych z różnych materiałów? Zajrzyj do naszej kategorii: kleje uniwersalne. Sprawdź uniwersalny klej montażowy Soudal 49A, który idealnie nadaje się do montażu płytek ceramicznych, drewnianych paneli oraz elementów z polistyrenu i poliuretanu.

Tania chemia stolarska

Trwałe łączenie drewnianych elementów nie ogranicza się do wkrętów czy gwoździ – równie wytrzymałą konstrukcję możesz stworzyć, łącząc elementy przy użyciu kleju. W tej kategorii znajdziesz kleje, przy których pomocy trwale połączysz ze sobą elementy wykonane z drewna, materiałów drewnopochodnych i laminatów. Przeznaczony do aplikacji na zimno lub gorąco klej dyspersyjny Topex Płynny Gwóźdź doskonale posłuży Ci podczas sklejenia mebli, elementów drzwiowych, jak również drewnianych balustrad. Tania chemia stolarska zgromadzona w sklepie  StukPuk przyda się także podczas montażu drewnianych parkietów i paneli – zobacz np. kauczukowy klej do parkietu Tytan Professional. Oferujemy Ci również kleje do innych okładzin podłogowych – sprawdź chociażby kategorię: kleje do wykładzin.

Pozostałe kleje i chemia budowlana

W internetowym markecie budowlanym StukPuk znajdziesz również kleje budowlane i montażowe do innych zastosowań. Chcąc wyłożyć posadzkę gresem lub terakotą, skorzystaj np. z kleju do glazury Tytan Professional. Podczas ocieplania domu może Ci się natomiast przydać poliuretanowy klej w aerozolu Soudal Soudabond Easy, który zapewni styropianowym płytom dobrą przyczepność do ściany.

Szukasz bardziej specjalistycznej chemii budowlanej? Proponujemy klej dekarski Tytan Professional, który wykorzystasz do klejenia dachówek ceramicznych lub blach do powierzchni dachu. Zobacz też nasze kleje motoryzacyjne, które znajdą zastosowanie w fachowych warsztatach samochodowych. Sprawdź, jakie inne kleje budowlane zebraliśmy w asortymencie marketu budowlanego StukPuk!

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości
  • Random