Masy bitumiczne

Masy do bitumiczne Tytan to produkty tworzące szczelną i elastyczną powłokę nieprzepuszczającą wody. Mają większą gęstość niż folie. Są łatwe i wygodne w użyciu, dzięki czemu chętnie stosuje się je do zabezpieczania fundamentów, tarasów, dachów płaskich i innych części domu narażonych na zalanie lub zawilgocenie. Niektóre można nawet stosować na stare okładziny z płytek lub kamienia naturalnego.

Ustaw kierunek malejący

11 produkt(ów)

 1. 11261
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 93,32 zł

  Special Price 58,68 zł

 2. 11262
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 64,25 zł

  Special Price 38,82 zł

 3. 11267
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 136,52 zł

  Special Price 107,24 zł

 4. 11268
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 38,06 zł

  Special Price 25,44 zł

 5. 11271
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 29,27 zł

  Special Price 17,97 zł

 6. 11273
  Dostępne
  Mało i
  161,13 zł
 7. 11274
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 15,69 zł

  Special Price 9,98 zł

 8. 11276
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 37,75 zł

  Special Price 24,00 zł

 9. 11277
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 30,97 zł

  Special Price 19,16 zł

 10. 11283
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 33,95 zł

  Special Price 25,89 zł

 11. -37% EVOMER Szybki Grunt preparat gruntujący polimerowo-bitumiczny TYTAN PROFESSIONAL wiadro 9 litrów BIT-GR-EVO---900
  22141
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 63,00 zł

  Special Price 39,99 zł

Ustaw kierunek malejący

11 produkt(ów)

Masy bitumiczne do kompleksowej ochrony zabudowań przed wodą i wilgocią

Zabezpiecz fundamenty, ściany, taras i dach swojego domu, stosując izolacyjne masy bitumiczne. Dzięki nim stworzysz szczelne, elastyczne powłoki bez spoin, które skutecznie ochronią różnorodne powierzchnie przed wodą i zawilgoceniem. W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów mas bitumicznych o różnorodnych zastosowaniach.

Masa bitumiczna do izolacji fundamentów

Jeśli nie chcesz, aby woda i wilgoć przedostały się do piwnicy i wnikały w ściany budynku, zastosuj masę bitumiczną do izolacji fundamentów. Preparaty te tworzą samodzielne powłoki przeciwwilgociowe i przeciwwodne. Można je stosować zarówno w przypadku podziemnych części budowli, jak i zbiorników wody przemysłowej. Elastyczna powłoka z masy bitumicznej jest odporna na mróz. Można ją stosować na lekko wilgotnych podłożach, przez co aplikacja preparatu jest wygodna i szybka.

Masa bitumiczna do przyklejania papy

Papa to doskonały materiał budowlany, który znajdziesz na powierzchni fundamentów, ścian i pokryć dachowych. Do montażu papy używane są specjalne masy bitumiczne na zimno,  nazywane też lepikiem bitumicznym. Ich cechą jest silne wiązanie papy z podłożem oraz możliwość tworzenia wielopowłokowych izolacji bitumicznych poprzez sklejanie kilku warstw papy. Żywotność pokrycia bitumicznego zwiększysz przy użyciu posypki papowej. Dzięki niej znacznie poprawisz estetykę dachu pokrytego papą, chroniąc go przed promieniowaniem UV i uszkodzeniami mechanicznymi.

Masy bitumiczne do naprawy pokryć dachowych

Pojedyncze uszkodzenia dachu, przez które do wnętrza dostaje się woda, naprawisz przy użyciu szpachlowej masy bitumicznej. Są to gęste preparaty przygotowane do miejscowego uszczelniania i naprawiania asfaltowych gontów bitumicznych, papy, betonu, drewna i pokryć dachowych z cegły, blachy czy dachówki klinkierowej. Masa bitumiczna na dach nadaje się do wypełniania pęknięć i ubytków oraz charakteryzuje się wysoką przyczepnością. Jest też niezwykle wytrzymała na niską i wysoką temperaturę.

Masa bitumiczna do gruntowania

Powierzchnia, którą zamierzasz pokryć powłoką bitumiczną, musi zostać wcześniej zagruntowana. Służą do tego specjalne podkłady wyrównujące chłonność podłoża. Najlepsze preparaty tego rodzaju to bezwonne i bezpieczne dla środowiska masy bitumiczne do gruntowania, np. EVOMER Szybki Grunt marki Tytan Professional. Wykorzystasz je do podłoży mineralnych – betonu, cementu i gipsu – a także elementów drewnianych i metalowych oraz styropianu. Masa gruntująca po wyschnięciu jest odporna na deszcz i może być używana na płaszczyznach poziomych i pionowych.

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości
 • Random