Włoskie rozwiązania organizacyjne do domu i ogrodu

Włoski temperament i solidna jakość, tak w skrócie można opisać produkty marki Kis.
W ofercie znajdziemy odporne na deszcz i śnieg szafy do ogrodu czy warsztatu oraz wygodne do przechowywania regały dostosowane do naszych potrzeb.

 

Funkcjonalna prostota

Regał to prosty i łatwy sposób na organizację przestrzeni. Jego forma ze względu na wąski i wysoki kształt sprawia, że nie zajmuje dużo miejsca, co daje sporo możliwości przechowywania. Regały świetnie sprawdzą się np. w warsztacie czy garażu, a pojemne półki o regulowanej wysokości są uniwersalne do składowania przedmiotów w różnych rozmiarach. Dla majsterkowiczów przydatny będzie też montowany na ścianę organizer na narzędzia, który nadaje się do przechowywania drobnych przedmiotów, dzięki temu będą one zawsze pod ręką.

Wytrzymałe i solidne szafy do warsztatu i ogrodu

Innym sposobem organizacji są szafy wykonane z tworzywa, które zapewnia wodoodporność. Takie szafy nadają się np. na taras czy do postawienia w ogrodzie, gdzie mamy do czynienia ze zmiennymi warunkami pogodowymi. Warto też wspomnieć o szafach wykonanych z żywicy, które są odporne na brud czy wilgoć, dlatego sprawdzą się jako element garażu czy warsztatu.

Pojemnik nie musi być nudny

Większą cześć asortymentu stanowią pojemniki i opakowania do organizacji domu, są to jednocześnie najchętniej kupowane artykuły marki na StukPuk.pl. Charakteryzują się one nieszablonowym dizajnem, który cechuje nowoczesne połączenie wzorów i kolorów. Produkty marki Kis w całości powstają we Włoszech, od projektu stworzonego przez włoskich wzorników, aż po jego realizację w rodzimych fabrykach.

W ofercie znajduje się szeroki wybór koszy na śmieci w wielu wariantach kolorystycznych i rozmiarach. Hitem sprzedażowym na StukPuk.pl jest modułowy kosz na śmieci Lotus, który ułatwi segregację odpadów. 

Porada eksperta

W małych garażach dobrym rozwiązaniem będą półki podsufitowe lub haki do zawieszenia na ścianie.
Oszczędzą one przestrzeń i pozwalają na przechowywanie dużej ilości przedmiotów.

Organizacja przestrzeni do zabawy dla dziecka to zadanie każdego rodzica. Z pomocą przychodzi marka Kis, która w swoim asortymencie uwzględniła potrzeby najmłodszych. Takim produktem jest skrzynia na zabawki, która ułatwi przechowywanie rzeczy dziecka. Dodatkowo skrzynia wyposażona jest w kółka, co zwiększa jej mobilność. Marka KIS oferuje też szeroki wybór plastikowych kolorowych pojemników do przechowywania, świetnie sprawdzą się w organizacji szafy.

Ekologia

Firma Kis funkcjonuje według zasad zrównoważonego rozwoju, aby w jak najmniejszym stopniu wywierać wpływ na środowisko naturalne. Marka dba, aby produkty były wykonywane przy użyciu najnowocześniejszych technologii i przy wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów. Tym samym produkty z oferty firmy Kis, są solidnie wykonane co sprawia, że posłużą nam przez wiele lat.

Porada eksperta

Dobrym pomysłem jest wstawienie do pokoju dziecka regału z wysuwanymi plastikowymi pojemnikami. Warto żeby miały one różne kolory, dzięki temu łatwiej będzie odróżnić po kolorze co znajduje się w środku. Zabawki czy inne przedmioty układamy tematycznie, można zastosować też opisy – najlepiej rysunki, aby dziecku było łatwiej sprzątać.

O firmie

Kis jest marką zależną firmy Keter, która jest włoskim koncernem produkcyjno-handlowym. Kis podobnie jak Curver specjalizuje się głównie w produkcji pojemników i opakowań do organizacji pomieszczeń i przestrzeni użytkowej. W ofercie Kis znajduje się także szeroki wybór regałów oraz szaf do składowania np. narzędzi. Obecnie produkty marki Kis można kupić w 90 krajach świata, w tym w Polsce.

Produkty wymienione w artykule:

1. Regał warsztatowy Plus Tribac 90 5 półek 241486
https://www.stukpuk.pl/regal-warsztatowy-kis-plus-tribac-90-5-polek-241486
2. Organizer na narzędzia do warsztatu 237340
https://www.stukpuk.pl/organizer-na-narzedzia-do-warsztatu-kis-237340
3. Szafka do warsztatu wodoszczelna niska Titan 241485
https://www.stukpuk.pl/szafka-do-warsztatu-wodoszczelna-niska-kis-titan-241485
4. Szafa do garażu wysoka Logico XL 237202
https://www.stukpuk.pl/szafa-do-garazu-wysoka-kis-logico-xl-237202
5. Pojemnik do przechowywania C Box Style M 241497
https://www.stukpuk.pl/pojemnik-do-przechowywania-kis-artists-c-box-style-m-241497
6. Zestaw 3 koszy do segregacji 237362
https://www.stukpuk.pl/zestaw-3-koszy-do-segregacji-kis-lotus-push-237362
7. Pojemnik na zabawki niebieski 237426
https://www.stukpuk.pl/pojemnik-na-zabawki-kis-funny-box-niebieski-237426

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *