Sprawna myjka ciśnieniowa od Dewalt!

Sprzątanie ogrodu czy podjazdu nie musi być trudne i żmudne. Wystarczy tylko, że użyjesz odpowiednich narzędzi, takich jak myjka ciśnieniowa. Zapomnij o szorowaniu, litrach zużytej wody czy straconym czasie. Dobra myjka jest uniwersalna i będzie idealna dla wszystkich, którzy chcą, aby ich ogród, podjazd czy samochód były zadbane i czyste.

Myjka ciśnieniowa Dewalt

Największą zaletą korzystania z myjek ciśnieniowych jest to, że ich użycie nie wymaga takiego wysiłku fizycznego, jak tradycyjne szorowanie. Myjki wysokociśnieniowe to wygodne urządzenia przeznaczone do czyszczenia różnych powierzchni przy zastosowaniu wody pod ciśnieniem. Wraz z odpowiednimi akcesoriami zapewniają wszechstronność w zakresie prac domowych i ogrodowych. Myjki od Dewalt są przeznaczone do typowych prac około domowych związanych myciem i czyszczeniem. Będzie to idealny wybór dla osób, które poszukują praktycznego urządzenia łączącego wysoką wydajność z ergonomicznym wyglądem. Korzystanie z myjek jest ekologiczne, ponieważ podczas użytkowania zużywamy o wiele mniej wody niż w przypadku tradycyjnego szorowania.

Myjka ciśnieniowa na gorącą wodę

Myjka jest też idealna do czyszczenia tarasów, balkonów czy płotów. Szybko i sprawnie umyjemy nią też auto czy inne pojazdy np. rowery. Myjką możemy wyczyścić też podjazdy, szczególnie te wykonane z kostki czy bruku – woda pod ciśnieniem skutecznie usunie piasek, błoto, a nawet mech rosnący między kostkami. Myjka ciśnieniowa polecana jest też do czyszczenia basenów. Szybko upora się z brudem, a ręcznie mycie basenu to zajęcie bardzo czasochłonne. Dzięki myjkom Dewalt dobrze oczyścimy np. elewację budynku z kurzu, pyłu, błota i innych nawet najgorszych zabrudzeń. Niektóre modele myjek mogą czyścić szczególnie zabrudzone powierzchnie. Używana jest wtedy mieszanina wody i piasku lub woda podgrzewana powyżej 60°C. Dzięki ciśnieniu wiele rzeczy umyjemy bez użycia detergentów oraz w krótszym czasie.

Co myć myjką?

Myjką możemy umyć prawie wszystko, czy jest jednak coś, czego powinniśmy unikać? Na pewno nie powinniśmy myć myjkami okien czy luster, bo woda pod dużym ciśnieniem może je uszkodzić. Dodatkowo ściany wokół okien będą zachlapane brudną wodą z okien, w tym celu lepiej wybrać myjkę parową. Umycie dachu myjką ciśnieniową wydaje się, być dobrym pomysłem, jednak w rzeczywistości może okazać się to bardzo niebezpieczne. Ponadto myjki ciśnieniowej raczej nie używamy wewnątrz domu czy mieszkania.

Konserwacja myjki ciśnieniowej

O myjkę trzeba dbać, dlatego warto utrzymywać ją w czystości, aby służyła nam jak najdłużej. Przede wszystkim powinniśmy dbać o przewody doprowadzające wodę i dysze, żeby nie były zatkane. Trzeba je od czasu do czasu sprawdzić i w razie potrzeby udrożnić. Warto też co jakiś czas przemyć obudowę myjki, na której osadzają się zanieczyszczenia z mytych przez nas przedmiotów. Powinniśmy zwrócić uwagę też na to, aby w pompie nie zostawała woda. Po wyłączeniu myjkę warto przedmuchać, zwłaszcza jeśli urządzenie przechowujemy w komórce czy garażu, bez ogrzewania. Zamarzająca woda może doprowadzić do pęknięcia korpusu pompy, czyli to zniszczenia myjki.

Produkty wymienione w artykule:

1. DEWALT Myjka ciśnieniowa 2300w 130bar 540l/h s.indukcyjny 
https://www.stukpuk.pl/dewalt-myjka-cisnieniowa-2300w-130bar-540l-h-s-indukcyjny-dxpw001e
2. DEWALT Myjka cisnieniowa kart 2500w 160bar 500l/h s.indukc/p.brass
https://www.stukpuk.pl/dewalt-myjka-cisnieniowa-kart-2500w-160bar-500l-h-s-indukc-p-brass-dxpw001cekart
3. DEWALT Myjka ciśnieniowa 3000w 150bar 600l/h s.indukcyjny 
https://www.stukpuk.pl/dewalt-myjka-cisnieniowa-3000w-150bar-600l-h-s-indukcyjny-dxpw004e

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *