Przyklej to na taśmę Scotch!

Niezależnie od tego, czy montujesz, przenosisz, naprawiasz, przechowujesz czy dekorujesz, marka Scotch od 3M stworzyła taśmę klejącą dostosowaną do twoich potrzeb. Scotch oferuje ponad 400 różnych rodzajów taśm klejących, które ułatwią rozwiązywanie codziennych problemów.

Idealna do pakowania prezentów

Nie wszystkie taśmy klejące są takie same. W zależności od tego, do czego chcemy ją wykorzystać, powinna mieć inne właściwości i cechy. Pakowanie prezentów to jedno z zadań, gdzie taśma nie powinna być widoczna. Taśma Scotch® Transparent Tape jest trwała, matowa i niewidoczna na papierze, dlatego nie zepsuje ona całej kompozycji pakowanego prezentu. Dodatkowo takiej niewidocznej taśmy możemy użyć do naprawy przedartych dokumentów czy zdjęć.

Proste klejenie

Dozownik taśmy ułatwia klejenie, gdy pod ręką nie mamy nożyczek. Zostały one wykonane w 100% z przetworzonego plastiku. Dodatkowo taśma w podajniku umożliwia korzystanie z niej jedną ręką. Marka Scotch posiada dozowniki do taśmy w różnych kolorach i kształtach, dzięki temu każdy może znaleźć coś dla siebie.

Zapakuj to taśmą!

W codziennym życiu często przydaje się taśma klejąca. Oprócz zwykłej przeźroczystej taśmy, marka Scotch od 3M stworzyła taśmy do zadań specjalnych. Jedną z nich jest taśma pakowa wytworzona z wytrzymałej folii z kauczukowym klejem, który jest bardzo mocny i wytrzymały. Taśmy zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić pakowanie i późniejsze przechowywanie.

Porada eksperta

Jeśli chcesz wymienić zniszczoną końcówkę sznurówki. Owiń taśmę wokół postrzępionej części, aby utworzyć zastępczą skuwke. Możesz również użyć taśmy dekoracyjnej typu washi lub dekoracyjnej, aby dodać koloru swoim sznurowadłom.

Taśma do zadań specjalnych 

Remont domu czy mieszkania wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego zanim do niego przystąpimy, warto zaopatrzyć się w potrzebne materiały. Nawet przy najmniejszym malowaniu przyda się taśma malarska. Profesjonalna taśma malarska powinna łatwo odchodzić od podłoża, nie uszkadzać powierzchni oraz nie zostawiać śladów kleju. Na StukPuk.pl znajduje się wiele rodzajów i typów taśm malarskich od Scotch by 3M.

Kolorowe taśmy klejące

Czasem chce się zaszaleć. Właśnie to takich zadań została stworzona taśma dekoracyjna od Scotch by 3M. Różne kolory i wykończenia dodadzą charakteru każdemu projektowi. Brokatowe taśmy klejące idealnie sprawdzą się do pakowania prezentów czy dekorowania albumów ze zdjęciami. Taśma została stworzona tak, aby brokat się nie osypywał i nie brudził powierzchni. Dostępne są różne warianty kolorystyczne.

Taśma bezpieczna dla ścian

Przyklejaj na ścianę co chcesz, bez obawy przed zniszczeniem zdjęć czy powierzchni. Scotch® Wall-Safe Tape została zaprojektowania, aby była bezpieczna w stosowaniu na ścianach czy meblach bez ich uszkadzania. Dodatkowo taśma jest łatwa w użyciu, a przy tym mocno klejąca, dzięki czemu rysunek dziecka czy dekoracyjny obrazek nie spadnie, dopóki go nie odkleimy.

Niewidoczna linia klejenia

Marka Scotch stworzyła także taśmy dwustronne, które będą przydatne np. podczas szkolnych projektów czy do mocowania lekkich przedmiotów. Taka taśma przyda nam się przy pakowaniu prezentów, jeżeli zależy nam na tym, aby łączenie nie było widoczne. Na taśmie dwustronnej możemy powiesić zdjęcia, kartki z zakupami czy plan pracy nad biurkiem.

O firmie

3M to amerykański koncern zajmujący się produkcją i sprzedażą różnorodnych wyrobów z tworzyw sztucznych, materiałów ściernych, elektronicznych i farmaceutycznych. Szacuje się, że codziennie ponad 60 tysięcy produktów marki 3M jest używane w szpitalach, szkołach czy biurach. Astronauta Neil Armstrong podczas lądowania na Księżycu w roku 1969 miał na nogach buty, których podeszwa była wykonana z materiału wyprodukowanego przez 3M. Firma 3M jest obecna na polskim rynku od 1991 roku.

Produkty wymienione w artykule:

1. Taśma klejąca Magic, niewidoczna na papierze, na podajniku, 19mm x 7,5m
https://www.stukpuk.pl/tasma-klejaca-scotch-magic-7100093940-niewidoczna-na-papierze-na-podajniku-19mm-x-7-5m
2. Taśma klejąca do pakowania prezentów
https://www.stukpuk.pl/tasma-klejaca-scotchr-gift-wrap
3. Podajnik piesek do taśm klejących w zestawie taśma Scotch Magic 19mm x 8,89m
https://www.stukpuk.pl/podajnik-piesek-do-tasm-klejacych-scotch-7100042621-w-zestawie-tasma-scotch-magic-19mm-x-8-89m
4. Podajnik kotek do taśm klejących w zestawie taśma Scotch Magic 19mm x 8,89m,
https://www.stukpuk.pl/podajnik-kotek-do-tasm-klejacych-scotch-7100023949-w-zestawie-tasma-scotch-magic-19mm-x-8-89m
5. Zestaw taśma pakowa  do wysyłek, kauczukowa, brązowa, 50mm x 66m, 6 rolek
https://www.stukpuk.pl/tasma-pakowa-scotch-7000112677-do-wysylek-kauczukowa-brazowa-50mm-x-66m-6-rolek
6. Taśma malarska 3 szt. 36mm x 50m
https://www.stukpuk.pl/tasma-malarska-3m-scotchblue-3-szt-36mm-x-50m-7100114168
7. Taśma malarska 2010 podstawowa 18mm x 50m
https://www.stukpuk.pl/tasma-malarska-3m-scotch-2010-podstawowa-18mm-x-50m-ct060927853
8. Taśma klejąca Scotch® Expressions, brokatowa, wielokolorowa i różowa, 2 rolki
https://www.stukpuk.pl/tasma-klejaca-scotchr-expressions-brokatowa-c514-2pack1
9. Taśma klejąca Scotch® Expressions, brokatowa, srebrna i niebieska, 2 rolki
https://www.stukpuk.pl/tasma-klejaca-scotchr-expressions-brokatowa-srebrna-i-niebieska-19mm-x-33m-c514-2pack2
10. Taśma dwustronnie klejąca, przezroczysta, na podajniku, 12mm x 6,3m
https://www.stukpuk.pl/tasma-scotch-7100093103-dwustronnie-klejaca-przezroczysta-na-podajniku-12mm-x-6-3m

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *